Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan kell kezdeményezni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell kezdeményezni? Flörtölni?

Figyelt kérdés

Nem reg ert veget egy leszbikus kapcsolatom (6ev) 17 voltam mikor osszejottunk.. szoval elegge nem tanultam meg soha hogy kell flortolni.


Neha felek erzeseket meg ilyesmit kimutatni emberek elott, lehet ez is megneheziti..


De szeretneem kielni magam, merni flortolni es egyejszakazni is. De nem tudom hogy kell? Valaki meg tud tanitani flortolni es beinditani masokat?xdd


Vagy ezt tudni kene magamtol es veszett ugy vagyok?



2023. júl. 28. 10:02
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
A baratnőddel sohasem flörtöltél?🤨
2023. júl. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hat en 17 voltam, o 20. O volt a kezdemenyezo meg az “iranyito” 😃 es o amugy nem szerette ha dicserem a testet vagy ha ilyen szexisebb megjegyzeseket teszek. Eleg konzervativ volt, nehezen elte meg a szexualitasat is :(
2023. júl. 28. 10:57
 3/7 anonim ***** válasza:
5%
J-zus! Hat évet képes voltál lehúzni egy nőnemű ősemberrel! Jájj!
2023. júl. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mind kovetunk el hibakat 😂 de attol meg nem tudom mit csinaljak:(
2023. júl. 28. 14:20
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nézz csábosan ,légy nyitott és magabiztos. A kisugárzás nagyon fontos ami leginkább az önbizalomból fakad. Ha meg éppen nem jön össze akkor ez van, nem érdemes ezen agyalni ,hogy “mi lesz ha beégek” , vagy “mivan ha nem is a nőket szereti”… engedd el ezeket csak élvezd a flörtölést ,a helyzetet hogy szingli vagy 🥳☺️


28/L

2023. júl. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%

Elég egyszerű flörtölgetni, de ez igazából a mások féltől is függ.


Engem az egyik csak tapizott le, pont rosszkol hajoltam le, az ő keze pedig akkor lendült hátra, le se esett neki elöszőr. Vagy véradásnál is előfordult már kis "baleset" miközben rakták fel az érszorítot. Csak példaként hozom fel, de ilyen váratlan esetekből is lehet kihozni valamit, vagy max csak nevettek egyet. Nyitottság kérdése is.

Ha nagyon nyitni szeretnél, akkor lepj egy kozosségbe és sodrolj az árral. De azért ne hagyd el könnyen a bugyid. 😅😅

Az egyszerű bokokat én se viselem amugy jól. ..szokták mondani h nagyon szep szemen van, ezt mar elfogadtam. Nem épp abban a közegben nöttem fel, ahol bármiért is dícsérnének, de van az jó érzés, amiket lehet a másik fülébe suttogni bizalmasabb környezetben.

2023. júl. 29. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Olvass romantikus könyveket. Akár heterót is. Azokból ihletet tudsz meríteni, némelyikben zseniális párbeszédek vannak.
2023. aug. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!