Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szabad műörömmel újazni és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szabad műörömmel újazni és masztizni barátnőm vagy nem higénikus-e és kaphat fertőzést?

Figyelt kérdés
2023. szept. 29. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Inkább csak nyald. Veszélyes lehet.
2023. szept. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagy műkörömmel inkább ne.
2023. szept. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Nem a higénia miatt baj, hanem mert könnyű megsérteni vele. A horzsoláson keresztül pedig tényleg könnyű fertőzést összeszedni, és még fáj is. Rövid körmök, lekerekítve.

Persze lehet úgy csinálni, hogy óvatosan bedugdosod az ujjad, akkor talán nem lesz baj, csak úgy nem az igazi.

2023. szept. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Eléggé lehet érezni a műkörmöt. Amíg finoman csinálják, addig nem fáj, de hát akkor is zavaró.


Akinek műkörme van, annak nem alap, hogy kézmosásnál körömkefével kikeféli a koszt alóla???

Sajnos nem.


Dolgoztam a suli alatt kozmetikában, a csajnak konkrétan barna szr volt a műkörme alatt. Rendesen rosszul lettem. Azóta is mindig ez jut eszembe amikor olyan nagy hangyász körmöket látok. BRRR!

2023. szept. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Thomas686 válasza:
21%

Mármint te csinálnád a barátnődnek? Vagy ő neked?


De ha tiszták akkor szerintem ki kell próbálni és meglátod. Nyilván finoman. Szerintem egy vibrivel amúgy jobban jársz.

2023. okt. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
64%
Észnél vagy? A 2. és 3. válaszolók pontosan fogalmazzák meg a problémát. Használj dildót a műkörmös kezed helyett, ha már...
2023. okt. 4. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
45%
A műkörmösök csak a látványra mennek, többi nem érdekli őket.
2023. okt. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!