Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Elsősorban 20-30 körüli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban 20-30 körüli lányok/nőktől kérdezném, egy tőletek pár évvel idősebb (tehát mondjuk 25-40) gyerekkel/gyerekekkel rendelkező nővel összejönnétek párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Kort írjatok, légyszi'!

2023. nov. 11. 11:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18%

Persze , miért ne .

45 F.

2023. nov. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%
Bocsánat , lehet nem értelmeztem kellőképp a kérdést , de már mindegy .
2023. nov. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
20 vagyok, tehát a megadott korhatár nagyon alja, de egyértelműen nem. Azt viszont nem tartom elképzelhetetlennek, hogy később, 5-8 év múlva ez változzon. Viszont most nem.
2023. nov. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Nekem lenne probléma ha jol kijövünk egymással.
2023. nov. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Irdatlan Infláció ***** válasza:
100%

Hát nem tudom.

Az biztos, hogy nem kapkodnék egy gyerekes nőért mert én még nagyon fiatalnak tarom magam a családos élethez, de ha nagyon erős a közös szimpátia, és ezen kívül minden klappol, akkor lehet belemennék.


Tudom, hogy nem lennék egyből a család része, én is elvált szülők gyereke vagyok. Iszonyat nehéz feladatnak tartom, hogy egy már létező családi körbe becsatlakozzak. Nagyon oda kell figyelni a gyerekre is, és tapasztalatból tudom, hogy egy válás során sérült gyereknek nem feltétlen az lesz az első reakciója anyu új párjára, hogy a nyakába ugrik. Hogy én is nő vagyok, az plusz nehezítő tényező. És a gyerekkel sem lehet megtenni, hogy ki-be ugrálsz az életéből.


Én is 20 éves vagyok még, alig lettem felnőtt. Szóval én az ilyen szituációt szigorúan kezelném, biztos nem mennék bele olyan könnyen, mintha nem lenne gyerek. És egyébként tőle is elvárnám, hogy szigorúan szelektáljon a potenciális partnerek között, mielőtt még a családjába engedné őket. Igenis legyen számára a gyerek az első szempont!

2023. nov. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem


31/N

2023. nov. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha idősebb nálam az nem gond, de gyerek miatt nem.

30/N

2023. nov. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%

Abszolút nincs gondom a gyerkőcökkel, sőt a tőlem idősebb nők társasága is vonz, de nem feltétlen alakítanék ki párkapcsolatot.


28/N

2023. nov. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

8. "nincs gondom", "vonz"

Ez esetben kicsit kifejtenéd, hogy a válasz miért "nem feltétlen"?

Köszi :) szép napot!

2023. nov. 12. 10:45
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nincs bajom a gyerekekkel, ha nyitott arra hogy ha komolyra fordul legyen esetleg velem is közös, mert szeretnék, akkor egy létező gyerek nem hátráltat semmiben.

Viszont 23 évesként nekem a korhatár felfele valahol 28 körül mozog, ha abba belefér és kedveljük egymást, nincs gond.

2023. nov. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!