Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Egy csókból ki lehet deríteni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csókból ki lehet deríteni hogy ő is vonzódik e a saját neméhez? is barátnőmröl van szó azt tudom hogy tetszenek neki a férfiak is de arról biszexualitás és a leszbikuságról nem szóval nem tudom biszexuális e 25 ő is25 mostanában jöttem rá hogy

Figyelt kérdés
2023. nov. 11. 15:36
 1/6 A kérdező kommentje:
leszbikus vagyok sose volt pasim csókolózni se csókoloztam
2023. nov. 11. 15:37
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Megvárom, amíg valaki kihámozza, mi is a kérdés.
2023. nov. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Igen, ha van csók, akkor valamennyire vonzódik ahhoz a nemhez.
2023. nov. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Heterók ritkán csókolóznak azonos neművel. Max, ha egy pasi figyelmét akarja felkelteni, esetleg poénból, de az nem ugyanaz.

Azért az írásodra tényleg figyelhetnél, sokat elárul arról, hogy mennyire vagy igényes magadra.

2023. nov. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kiderül az sok másból is. Nem kell csókolózni ahhoz hogy az ember érezze, melyik nem(ek)hez vonzódik.

Ennyi erővel a heterok sem heterok addig, amíg nem csókolóztak ellenkező neművel. Vagy azért nem heterok, mert az első alkalommal olyan embert smároltak le, akivel nagyon nem működött a kémia, és rossz élmény volt.

2023. nov. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

En mar azelott tudtam hogy a nokhoz is, mielott megcsokoltam volna akar egy fefit, akar egy not.

19n

dec. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!