Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok/nők, ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok/nők, ti milyen elvárásokkal indultok neki egy ismerkedésnek?

Figyelt kérdés

Ez lehet a partner külső megjelenésével vagy személyiségjegyeivel kapcsolatos is.

Mi az ami már nem fér bele számotokra?

Ha van egy kifejezett ideálotok, mit gondoltok, mennyire ragaszkodtok az ideális elképzeléseitekhez?

Ha eddig voltak randijaitok nőkkel és végül elváltak útjaitok, az miért történt?



2023. nov. 10. 14:22
 1/1 anonim ***** válasza:
78%

Nálam a legelső, hogy tudjon normálisan írni. Nem vagyok egy Karen típus, de amikor már a lyuk is "juk", a hajam tèpem.

Szerintem az inteligencia egyik tükre, ha az üzenet elküldèse előtt át sem nèzem mit írok egy idegennek, illetve meg sem próbálok helyesen írni.

Nyílván nem 1-2 helyesírási hibáról van szó, de engem kifejezetten dühít, ha a neveket kis betűvel írja, h.= hogy, ntom, ès társaik.

Ja ès ha tele van emojival a mondat.


Lehet èn vagyok hülye, de sokszor ilyenek miatt nem is folytatom a beszèlgetèst.

Ismètlem nem a diszleksziásokkal stb van problèmám, bár bőven lerí valakiről, hogy gondja van az írás/olvasással vagy csak egyszerűen egy buta tajparaszt.

Utálom azokat is, akik miatt pl ezt ennyire el kell magyarázni, mert mindenbe belekötnek.


A megjelenèse nálam annyit tesz, amennyit èn is adok magamból, itthon elengedem magam ès nem izgat, hogy áll a hajam, ruhám.

De, ha közössègbe megyek minimum egy zuhany, tiszta ruha, kevès vagy semennyi smink, fèsülködès szóval az alapok.

Sajnos nem egyszer találkoztam olyan lányokkal akik bár agyon voltak parfümözve, persze fèrfi illat (ezt sem èrtem mièrt kell erőltetni ennyire) de a körmük koszos volt, hajuk zsíros.

Nem ragozom, alap higiènia.


Szeretem a hosszú hajakat, de egy rövidre nyírt frizkó is lázba hoz, amennyiben jól áll az illetőnek, sajnos ezt sok "fiús" leszbikus elvèti. Èrtem èrtem, ha így èrzi jól magát, inkább önmegvalósítson, mintsem mások vèlemènye számítson, csak azèrt na.

Tetoválás szintèn ilyen.

De találkoztam full csini, miniszoknya, magassarkú, tetkól, erős sminkes, nagyon erős karakterű nővel is, csurgott a nyálam utána 🤤

De inkább a visszafogott típus jön be.


Èrtse a poènt, lehessen vele nevetni, legalább arra a pár órára, míg randizunk. Ne hozzuk a másikat kellemetlen helyzetbe èlőben. Utána üzenetben finomat le lehet rázni, de èlőben elèg ègő.

Mondok egy pèldát, le volt beszèlve a találka, eleve 20 percet kèsett. Aztán egy gyors helloszia szivi, virágcsokor, le akart smárolni.

Úgy nèzett ki külsőre mint egy fèrfi, a járása, a gesztikulációi, a beszède mindene.

Mire odaèrtünk a cukrászdához már ki voltam kèszülve tőle, a dumájától, hogy mit ès mennyit dolgozik, milyen hülyèk a kollègái, mennyit keres ès mennyit kellene keresnie, a viselkedèsètől, ahogy a derekamat átkarolta, nyitotta előttem az ajtót, csettintett a pincèrnek, ahogy a cigit fogta, na elèg is volt. Gondoltam. Aztán a randi vègèn egy "figyu nem olyan vagy mint amilyenre vágyom" lerázott.

Nem kamu, megtörtènt.

Kb mint youtubeon Szkiton-randitipusok.

Szóval (főleg ha ennyire nem vagyunk tisztában magunkkal) inkább legyen visszafogottabb.


Ami nem fèr bele az az igènytelensèg mind külsőre mind belsőre.

A túlzások szintèn külsőre, belsőre. Kinèzet, beszèd, stílus.


Nincs ideálom, azt gondoltam mindig is, hogy a szőke haj/kèk szem kombó az, a csajos csajok, a vicces, határozott, nálam magasabb, idősebb lányok.


Jelenlegi párom 3 ève már egy barna hajú/szemű, alacsonyabb, szerènyebb, határozatlan, fiatalabb nő 😅 mègis ő a nagy ő, úgy èrzem.


Elkèpzelès ide vagy oda, a lelki társ szinte sohasem az elvárásainknak megfelelő.


Ha elváltak útjaink az többnyire hazugság miatt volt, ez a jól èreztem magam veled, közben mègsem. Nem mondom el, mert meg akarlak fektetni, de ez se tetszik az se tetszik.

Gyorsan felhalmozódnak ezek a kis füllentèsek ès elèg hamar gondot tudnak okozni.

Ezèrt is írtam, inkább egy finoman megfogalmazott "menjteafrancba" levèl várjon az üzenetek között, mintsem bájcsevej hónapokig, beleèlem magam, szerelmes leszek, aztán összeveszünk ès kidob.


Tudom tudom lehetetlen alak vagyok. Ezèrt is írtam egyes szám első szemèlyben.

Ez az èn vèlemènyem :)


Sokszor többet mutatnak mint akik vagy amik, ezt nem tudjak fent tartani állandóan, ha tartósra fordul a kapcsolat. Ebből is sok szakításom volt.


Megcsalás is volt egyszer, az abból adódó titkolózás, hazudozás, megalázás is vèget vetett a kapcsolatnak.


Az ilyen arc nèlküli platformokon is a sokszor hátrányból startolók, a rengeteg kamu profil, ha abban sem vagy biztos, hogy lánnyal beszèlgetsz...

A találkozni nem akarók, vagy el nem jövők, letiltottak...


Èlőben nehezebb mint a heteróknak ismerkedni. Nincs könnyű helyzetben senki, de egy meleg biztosan nem.


Na így is hosszú lett 😅 lehetne írni napestig

2023. nov. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!