Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Össze jönnétek egy biszexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze jönnétek egy biszexuális-al? (Leszbikusoknak szóló kérdés)

Figyelt kérdés

Sziasztok össze jönnétek vele? És ha nem akkor miért?

Kort irjatok ha lehet.


Én tapaszlataimból adódoan, komoly kapcsolatra semmiképpen nem.


L20



jan. 6. 11:13
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Irónia 🤣
jan. 6. 14:58
 12/23 A kérdező kommentje:
Mármint #9nek szól az irónia
jan. 6. 14:59
 13/23 A kérdező kommentje:
#10 szimplán kíváncsiság, én elfogadom azt aki össze jön veluk, azt is aki nem. Nyugalom ez nem provokáció, senki ne vegye magára negativumkent.
jan. 6. 15:03
 14/23 anonim ***** válasza:
0%

Nem.

Egyszer úgy is benedvesedik egy másik lányra

jan. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%

"számomra nem vonzó az aki vonzódik egy férfihoz, leszbikus vagyok miért létseitsek olyanal kapcsolatot akiben járt farok"


hát, te se vagy normális nagyon elborult vagy


Az jobb ha egy csomó lány kinyalta már a csajodat, járt benne az ujjaik? Esetleg műfarokkal is megcsinálták már.

Csak tud hogy az lenne a természetes folyamat ha a vaginában pénisz van...

jan. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Legyek elborult kedvesem, nem nagyon fog meghatni aki így vélekedik, hidd el nem lesznek rémálmaim.


Amugy igen jobb mint ha f*sz járt volna benne, elvégre nem vonz, de egy ilyen egyszerű dolgot ha nem vagy képes felfogni, csak mert a megszokott normák neked mást diktálnak ez van, a szexualitást illetöen meg senki sem lesz beteg, eléggé sötét vagy középkori gondolkodás modal.


Az hogy neked mi a természetes megint csak lesz*rom, nem fogod tudni felfogni amit a lehető legg részletesebben felvázolok, így nincs is értelme ennek a beszélgetésnek, nem fogok reagálni rá.

jan. 7. 07:56
 17/23 anonim ***** válasza:
74%

Igen, össze, ha eléggé megfog, de előnyben vannak a leszbikusok nálam (én is az vagyok).

Nagyon sokféle kapcsolat létezik, attól is függ, hogy én mit szeretnék, meg lehet beszélni előre dolgokat.

Nekem is akkor volt tökéletes egy kapcsolat, ha a másik fél leszbikus volt.

De lehet valaki olyan élethelyzetben, hogy pl. vidéken kevés ismerkedési lehetősége van, de biszexuális nők elérhetőek, akinek akár van kapcsolata más férfival, viszont vágyik a nőkre, ebben is lehet örömet találni.

Persze, ezek általában ideiglenes "megoldások".

Egyébként egy leszbikus nő sem biztos, hogy felvállalja a partnerét, tehát nem lesz "igazi kapcsolat". Nem tudja, nem akarja, valamiért így dönt, amit el kell fogadni.


36 N/L

jan. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
80%

Mindig ledöbbent, hogy néhány (sok) leszbikus milyen vélemennyel van a biszexuális lányokról. Szerintetek egy leszbikus nem lép félre? Elárulom nektek, hogy ha egy biszexuális lány kapcsolatban van valakivel, akkor azt a személyt szereti, rá vágyik. Ez nem olyan, hogy hirtelen hopp kell a farok!

Kedves Kérdező, akik téged megcsaltak, azok inkább kíváncsi lányok voltak. Ha undorított, hogy voltak fiúval, akkor eleve miért jöttél velük össze?

jan. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
67%

Volt már több biszexuális barátnőm és egyaránt van pozitív,illetve negatív(pl.: megcsalás,kiderült hogy pasija van stb.)tapasztalatom is.Nem ítélkezem senki felett,mert leszbikusok között is vannak,akik félre lépnek,tehát ez a megcsalásos dolog szerintem egyáltalán nem szexualitás függő.

Az egyetlen dolog,ami miatt jobban preferálom,ha a párom leszbikus az azért van,mert ők nem mutogatnak férfi színészeket/modelleket(vagy akárkit),hogy “Nézd milyen jól néz ki!” ,”Dugnám!”, “Daddy Xy”

Tehát így drágám én nagyon örülök neked,de hogy így i can’t relate :’DD

jan. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Csókolj meg (2011-es) filmet. Ez lehet megváltoztatja a véleményed
jan. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!