Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit tennél abban az esetben,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél abban az esetben, ha valakivel szexuális kapcsolatnak induló viszonyból nem múló lángolás lett?leszbikus kérdés

Figyelt kérdés

jan. 9. 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ő érez irántam többet?

1. Ha én is többet érzek, akkor nyitnék komolyabbra.

2. Ha én nem érzek többet, semmiképpen nem akarok kapcsolatot, akkor inkább elengedném. Ne sérüljön miattam.

Én érzek többet?

Kerek perec elmondanám, hogy többet érzek. Megkérném, hogy legyen őszinte, és ha ő nem akar komolyabbat, akkor hagynám a dolgot. Ha akar, akkor szuper.

jan. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha mindketten függetlenek lennénk és készen állnánk egy új kapcsolatra, akkor tudatosan keresném a társaságát és próbálnék az ágyon kívül is sok-sok időt együtt tölteni vele, hogy megismerjük egymást.


(De részemről elméleti a válasz, mert azt hiszem, hogy nem lennék képes párkapcsolatban élni egy másik lánnyal.)

23L/bi

jan. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!