Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért ilyen nehéz az ismerkedés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz az ismerkedés?

Figyelt kérdés

Sok évig párkapcsolatban éltem, most ismét szingli vagyok és ismerkedni szeretnék bár nem egyszerű.

Tinder és a HER alkalmazás teljesen abszurd mivel mindenkinek irreális elképzelése van ,hogy kit és mit keres.

Komolyan kiment a “divatból” a normális kommunikáció, a másik megismerni vágyása, az együttöltött idő értéke és lealacsonyodott az ismerkedés odáig ,hogy : “küldjé képet”?



28/N



jan. 7. 11:08
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
34%
Üdvözlet a netes ismerkedés szépségében. :) Hetero férfi vagyok, és kb. fél év alatt 6 like-ot kaptam Tinderen, pedig nem is vagyok igénytelen vagy csúnya. Sajnos tényleg nincs igény arra, hogy jobban megismerjük a másikat. :/
jan. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
84%

Mert mindenki a számára tökéletest keresi:)

És létezik is, akár több is az életben, csak várni kell rá. Persze, közben is lehet ismerkedni, és élni a lehetőségekkel :)

"believe in a miracle" :)

jan. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

A "küldjél képet"-el még nincs is baj, hiszen a normális világban, amikor személyesen ismerkedtek az emberek, természetes volt, hogy látod a másikat. Ezzel az igénnyel nincs baj.

A többi stimm.

jan. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Szerintem nem létezik alapjában véve tökéletes ember a másik számára. Valószínűbbnek tartom ,hogy idővel ha megvan a kölcsönös érdeklődés, vonzalom, törődés stb. és kialakul egyfajta szerelem na onnantól kezdve “lesz tökéletes” a másik ember számunkra. Ha szeretjük benne a jót rosszat stb… és elfogadjuk mert fontos nekünk.

Úgyhogy szerintem a tökéletesség elve később alakul ki 🤔

De ez csak az én véleményem 😌

jan. 7. 11:30
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
#3 attól függ, hogy mikor, hogyan és "milyen" képet kérnek.
jan. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
#5 - igen erre gondoltam én is ,én fogalmaztam rosszul. 😌
jan. 7. 11:32
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy látom túlzottan szex orientáltak is lettek az emberek, legalábbis én nagyrészt így járok :/ kb két mondat után jönnek a "letépném rólad a ruhát" típusú üzenetek, hát na. Csillagom, tépkedd a sajátod XD


A lassú kapcsolat építés híve vagyok, szeretem tudni ki az akit az életembe engedek és valóban tudom-e szeretni, illetve ő szeretni engem.

jan. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

7# na ez az erre gondolok én is ,hogy nagyon nem mindegy ki az akit beengedek az életembe.

És azt nem tudom megérteni ,hogy ezeknek a nőknek akik csak szex és más semmit nem akarnak azoknak ez az életforma hogy lehet kielégítő…

jan. 7. 12:10
 9/29 anonim ***** válasza:
71%
Na igen. Kicsit sajnálom is őket, nagyon üres lehet így az életük. :/ (7-es vagyok)
jan. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Nem az a baj ,hogy az övéké üres hanem így az enyém is…🫣…
jan. 7. 12:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!