Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » 30 év körüli leszbikus szingli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 év körüli leszbikus szingli lányok, ti is kilátástalannak látjátok néha a párkapcsolat lehetőségét?

Figyelt kérdés
Nem érzitek úgy, hogy tűt kerestek a szénakazalban?
jan. 12. 14:39
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Első lány: bi volt, azt mondta, hogy ő inkább pasit akar majd, mert kell neki gyerek. De megmondja ha úgy gondolja, hogy nem érez irántam semmit. Vele koncerten voltam. Kevesebbet beszéltünk a koncert hangzavara miatt, érdeklődési kör passzolt, de a jövő viszont nem. Azonban mondtam, hogy ha kell akkor úgy alakítom az életem (nekem könyebb lett volna a váltás, mint neki)


Második lány: Ő is bi volt, ő is azt mondta, hogy eléggé vonzódik a fiúkhoz, de szereti a nőket is, és legnagyobb szerelmei nők voltak. Vele étteremben voltunk. Beszélgettünk, munkáról életről, tervekről, amik passzoltak is. Ő mondta azt, hogy próbált belémszeretni, mert tudja, hogy velem jó élete lett volna, de nem ment.


Harmadik lány: Vele Mekibe mentünk és moziba. Itt is nekem kellett volna alkalmazkodnom az életéhez, mert ő nem akart költözni. Ami engem nem zavart, én költöztem volna. De azt mondta, hogy a távkapcsolat őt zavarja, mert az, hogy csak kéthetente tudunk találkozni, neki az kevés (csak én utaztam mindig, mivel van jogosítványom és autóm is). 4 órára laktunk egymástól.


Negyedik lány: Azt akarta, hogy azonnal költözzek hozzá. Amit természetesen jelenlegi munkámból adódóan nem tudtam megtenni. A költözéshez nekem elsősorban új munkahely kell a közelében, illetve saját lakás, hogy ne a nyakán éljek. Ez már nem tetszett neki, mert nem tud kötődést kialakítani ha nem költözök hozzá.


Hogyan nézek ki? Nőies, barna hosszú haj, nőies ruhák (de nem extrém), sovány és alacsony (160cm 52kg). Dolgozom, néha elmegyek kirándulni, nem vagyok kicsapongó.


Milyenek a nők: Inkább a nőies nőket szeretem, de a jellem fontosabb. Ha belsőleg megfog akkor a külső nem igazán számít. Magasságban ne legyen sok különbség. Tehát 175cm felett nem szoktam, illetve súlyban sem 70kg felett.

jan. 12. 17:01
 12/29 anonim ***** válasza:
66%
Te vonzódtál hozzájuk? Valószínű igen, a vonzalom hiányzott nekik. Azon annyira nem tudsz változtatni, ha amúgy adsz magadra. Az szerintem leginkább vagy megvan, vagy nincs. És tényleg sokszor még csak nem is arról szól, hogy a másik nem szép. Nekem is volt olyan, hogy valakit kimondottan szépnek láttam, de mégsem éreztem vonzalmat. Meg a fordítottja is, hogy elsőre nem igazán találtam vonzónak, de hihetetlen kisugárzása volt, és aztán nagyon vonzódtam hozzá.
jan. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
92%
Úristen, mindezeket az első randin már le is tudtátok? Szerintem minden lány nagyon sietős volt, általában az ember első randin még se gyereket, se összeköltözést nem tervez.
jan. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Én jobban csak hobbikat kérdeztem, szabadidőt, érdeklődési kört. Ezek közül a legtöbbet ők hozták fel.
jan. 12. 17:19
 15/29 anonim ***** válasza:
77%

9es vagyok. Honnan jött, hogy ilyen nőkkel randizz egyáltalán? Mert ha buliban futsz össze velük, akkor megértem, hogy nem lehet letisztázni az alap dolgokat előre. De minek egyáltalán randira hívni, ha a pasikat jobban szereti? Ezek vagy olyan dolgok, amiket a randi előtt letudunk, vagy nem is hozzuk fel az első jópáron. Teljesen feleslegesen pocsékoltad az időd.

2. lány mikor próbált belédszeretni? Az első randin??

3. lány hogy lehet, hogy csak a randin derül ki, hogy 4 órára lakik?

4. lány bolond


Szóval szerintem túl hamar mentél randizni mindenféle jött-menttel, és nem értem, ha az első randin le tudok valamit tisztázni, ami alap, és probléma lehet, akkor azt miért nem lehet randi előtt online pl?

jan. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Mivel a környékemen nem találtam egy lányt sem, így online ismerkedek. Ezek mind Tinder randik voltak, változóan 2-4 héttel első beszélgetés után.
jan. 12. 17:41
 17/29 anonim ***** válasza:
85%

Értem, de azért van az első pár hét online csevegés, hogy ezeket letisztázzuk. Hol laksz? Messze? Akkor mi lesz most? Bi vagy? El tudod képzelni, hogy gyerek nélkül, nővel éld le az életed? Nem? Akkor szia.

A 2.-at meg még mindig nem értem. Pár hét online beszélgetés, és 1 randi után nem tud szerelmes lenni? Miért, van, aki tud?? Vagy bolond ő is, vagy csak kifogás.

jan. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy online minden tökéletesen indult. Minden passzolt, minden rendben volt. Csak valahogy amikor elszállt a "rózsaszín köd" az első 2-3 hét után akkor jöttek elő a "red flag"-ek. A másodikat sajnos én sem értettem meg. Az a baj, hogyha én nem kérdezek rá, akkor meg sem mondja, hogy így érez meg ezt gondolja. Hanem szimplán küldözgette a "szeretlek"-et meg a "annyira várlak"-ot. Ahelyett, hogy megmondta volna, hogy bocsi, sosem fogok semmit sem érezni irántad, bármennyire akarom.
jan. 12. 18:35
 19/29 anonim ***** válasza:
84%

Milyen rózsaszín köd az első 2 hétben? 😀 meg el is száll addigra? Nekem 1 hónap míg megjön, vagy több. És úgy egy év után száll el. Hogy lehet úgy szerelmesnek lenni, hogy tulajdonképpen nem is ismered a másikat?

Ebből úgy gondolom, hogy talán az ijeszthet el mindenkit, hogy te már az első randi előtt rózsaszín ködben lebegsz. Ezzel én sem tudnék mit kezdeni. Egyszerűen tudnám, hogy nem nekem szól, nem engem szeretsz, hiszen idegen vagyok.

jan. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
80%
Én teljesen reménytelennek látom. Mondjuk transz is vagyok, ami sokaknál alapból kizáró ok. Aztán még ott vannak a lelki bajaim is, amik még jobban megnehezítik a dolgot. Így tényleg tű a szénakazalban. Nagyon vágyom egy párkapcsolatra, de tudom, hogy amíg nem hozom rendbe az életem, addig semmi jó nem sülne ki belőle, ezért aktívan nem is keresgélek.
jan. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!