Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » 1 éve nem voltam senkivel,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éve nem voltam senkivel, valami baj van velem?

Figyelt kérdés

Egyszerűen szeretem ha én vagyok a passzív fél, ehhez viszont sok esetben ugye az tarsul ha a masik aktiv/top nevezzuk barhogy. Ok viszont sok esetben a maszkulinabb lanyok kategoriaba esnek (amivel semmi baj!!), de szamokra mondjuk a nagyon rovid haj, meg az egesz ilyen nagyon maszkulinabb megjelenes nem izgato. Viszont igy olyan lanyokkal sodor ossze az elet akik szinten bottomok :((

Ez orokre ilyen lesz ?😂 kezdek bepokhalosodni



jan. 21. 15:33
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
12%
Akkor 9 évig tartott az elfogadás? Gratulálok, időben vagy. A határ a csillagos ég legyen.
jan. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
71%
Most mit szólsz be? Másnak élete végéig se sikerül.
jan. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
80%
Én 7 évig nem voltam senkivel.. csak előjátékok voltak. Most újra gyűlnek a hónapok 😅 farmeros leszbikus vagyok… mármint nem a butchos és nem a lipstick. Köztes, viszont én imádok adni-kapni. A legutóbbi partnerem pont ilyen volt ( te jó ég 🫠🤤 ) szóval kitartást! Meglesz az emebered :)
jan. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
60%

Én ezért is nem ismerkedek lányokkal :D

Szerintem partnert lehetetlen lenne találnom, mondjuk még sose voltam lánnyal, de mindig a femininek jöttek be, de nem tudom elképzelni, hogy én irányítsak. Vagy maximum egy-egy alkalomra lehet néha kíváncsi emebereket találni, de kapcsolatra kb.lehetetlen, pláne, hogy kevés az esély, hogy pont én jöjjek be neki :D. De az irányítást kedvelő, vagy már-már dominánsabb lányok szinte mindig fiúsan néznek ki, és sajnos számomra nem izgató az ilyen külső. Szerintem a leszbikusok között az irányítást kedvelő feminin külsejű lányok a legritkábbak.

jan. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
79%
Na akkor most már elég a panaszkodásból, tessék szépen ráírogatni egymásra, valami csak kialakul. 😄
jan. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
37%
Bizony-bizony. Kezd bemelegedni a hangulat...
jan. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
46%
Miért, te minden évben mással kell legyél? Ribi vagy?
jan. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
20%
Aktív? Az nem lehet, mert nincs mivel neki. Keresett szó a butch
febr. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Én imádok irányítani és lányokból is csak úgy jön be valaki ha fiatalabb mint én és alacsonyabb is, valamint vékonyabb. Külsőségek tudom de nekem nagyon fontosak hogy még femininebb is legyen mint én hiába nálam is minden nőies dolog játszik. Ha találok ilyen beszélgető partnert, ott mindig kezdeményezek már akkor is, illetve ha később többre kerül a sor abban az esetben is, úgyhogy azért ne add fel a reményt.:D
febr. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Akik a fentebb olvashatók közül nem találnak partnert, külsőleg vajon tízből hányasra értékelik magukat?
febr. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!