Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A fiús leszbikus lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiús leszbikus lányok valóban transzok?

Figyelt kérdés
Nem értem hogy tud egy nő férfias lenni mi jo neki abban? Tudat alatt férfi akkar lenni? Egy nő nem arra akkar törekedni hogy szép legyen? Egy férfias nő mit tart magán szépnek? Vagy leszbi csajok nektek miért tetszik egy férfias lány? Nem bántásból elfogadok mindenki, abszolút nincs velük gondom, van egy férfias csajszi ismerősöm eléggé benga 40 tuti van a karja, gyúr mellé ferfi ruhák felnyirt haj, és jobb női voltak mint nekem valahaXDDDDD nem rég ismertem meg így tőle ilyet csak nem kérdezhetek.

jan. 23. 21:18
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a nőies férfiak valójában transz nők, a fiús hetero lányok meg szintén transz férfiak?
jan. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
42%
Fius lányok, rövisre nyírt hajjal, boxerben, férfi tusfürdőkkel és parfümmel. Férfiruhákat hordva, nem értem. Ezt valaki megtudja magyarázni aki ilyen? Most csak fius vagy, vagy huzódik itt még valami?
jan. 24. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
89%

Én nem vagyok, fiús, viszont;


Volt már férfi parfümöm, mert jobban tetszett, mint a márka női kínálata pl. Police - Rebel. Simán érezhet valaki ugyanígy a tusfürdők iránt.


Rövidre nyírt haja volt szupermodelleknek is, mint Linda Evangelista. Elég sok öreg nőnek is rövid a haja, mert nem szeretnek a hosszúval nyűglődni, illetve sok kicsi lánynak is rövidre nyírják a haját ugyanebből az okból. Egy felnőtt is dönthet úgy, hogy túl sok macerával jár neki a hajápolás.


Sok hetero nőtől is hallom, hogy kényelmesebbnek tartják a boxert, mint a legtöbb bugyit, egyszerűbb abból venni egy csomagot, mint hajkurászni a bugyik közül a megfelelő fazonút és anyagút.


A férfi ruháknak a többsége simán beillik női ruhának is, pláne amióta a különféle oversized darabok divatba jöttek. Megint csak sok hetero nő is betesz egy-egy darabot a ruhái közé, majd női ruhákkal kombinálja, de olyan is van, akinek a szekrénye nagy része ilyenekből áll.


Nem mindenki szeret sok energiát tenni az öltözködésébe vagy a frizurája gondozásába.


Ha a felsorolt tényezőkből csak egy-egy bukkan fel valakinél, akkor manapság nem kelt semmilyen feltűnést, nem kezdenek el róla kombinálni, hogy "jaj, biztos, pasi akar lenni". (Maximum az öregek, nekem sima, női farmer rövidnadrágra mondták már tini koromban nyugdíjasok, hogy "jaj, egy ilyen szép lány minek hord nadrágot".) Véletlenszerűen előfordul egy-két "csodabogár", akinél több ilyen faktor adódik össze, de ez szerintem még nem ad több messzemenő következtetésre okot.


Ami fura, hogyha e mellé elkezd felvenni tipikus hímsoviniszta, toxikusan maszkulin viselkedésformákat a csaj. De még ott se csak a transzság jöhet szóba, csak lehet valamilyen nőies nőkhöz köthető traumacsomagja, - ilyen volt az anyja vagy az iskolában a lányok, akik szekálták - és így akarhat elhatárolódni tőlük; ÉN NEM OLYAN VAGYOK, MINT ŐK.

jan. 24. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
39%

Rövid haj, az rövid, a nyirt haj pedig, amikor a penge még a szemöldökére is csuszik az már pasis!

Szabo Zsófi is szexy volt rövidhajjal.


De mindent összevetve, így bennük nincs nőiesség.

jan. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

Aki turván kigyúrja magát, és még férfiasan is öltözik, viselkedik, az talán. De vannak testépítő nők is, heterók, meg olyan nő, aki simán polgárpukkasztásból nem nőcisen öltözik.

Egyébként nekem van egy full heteró barátnőm, aki mindig fiúsan öltözött, rövid hajjal, sportolt is, látszott is az alkatán rendesen, mégse akart soha férfi lenni, férje van és 3 gyerekük. Akkor most a férje titokban b.zi, amiért ez tetszik neki? Nyilván nem. Azt feltételezni, hogy a leszbikus sem a nőket szereti, ha fiús lánnyal áll össze is ugyanilyen marhaság.

Megjegyzem meg, hogy nekem tetszik némelyik ilyen nő, pl az, hogy látom, hogy sokat dolgozik a testén, szimpatikus, hogy ilyen hobbija van, mert ezzel tudok azonosulni. A rövid haj is jól tud állni, meg a ruha is, viselni persze tudni kell.

Az egyetlen dolog, ami viszont taszít, ha férfias a viselkedése, mármit az a seggfej, megdugnék minden nőt féle. Akkor felőlem lehet magassarkúban is, meg szoknyában, nem fog tetszeni.

jan. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:

Kedves 12 válaszoló

" Fius lányok, rövidre nyírt hajjal, (pontosan körbe kopasz felül van haja az is rövid) boxerben, férfi tusfürdőkkel és parfümmel. Férfiruhákat hordva,"


Ö pontosan ilyen hogy mit hord bugyi boxer azt nem tudom, de nem is kérdezném, azért csak nem illene, szóval ha azt írom férfias lány, akkor abszolút annak kell képzelni, semmi noies kihajlás.


Ezért gondolom hogy az ilyenek valóban transzik.

jan. 24. 08:39
 17/33 A kérdező kommentje:
Transzt úgy értem, testileg nő belül pedig férfi. Van ilyen haverom is méghozzá 2 de ők ennek a fordította férfi de nő belül.
jan. 24. 08:41
 18/33 A kérdező kommentje:

A többi válaszolót is értem hogy mi az amire célozz, nem minden esetben lehet egy férfi stílust kedvelő nő leszbi vagy transzi, és praktikusabb nekik a rövid haj stb stb, de ő nem ilyen teljesen más, férfias kisugarzas férfias szemlélet, mindig jó tanácsokat add közben humoros, jobban el vagyok vele mint bármelyik férfi kollégámal, pedig azokat évek óta ismerem, Valahogy érezni rajta hogy nem csak egy átlagos nő sokszor szkanderozik kolégákal,vagy kocsmákba mikor megyunk nap végen frissülni habár ő ritkán kér alkoholt, szigoruan veszi ezt a kondis dolgot, én nem értek hozzá, van hogy pár hímsoviniszta poént is el lő, mikor arról mesélek neki hogy nem sikerült a randim egy hölgyel.

De lehet csak én gondolom túl és tényleg, így érzi jól magát, férfias külső férfias viselkedésel, csak nekem olyan fura mert még nem találkoztam ilyen emberel, ettől független a szememben nem kevesebb.

jan. 24. 08:58
 19/33 anonim ***** válasza:
Jó fej lehet! :)
jan. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne nézhetne ki úgy, ami szerinted férfias anélkül, hogy férfinak tartaná magát? Ha te megnöveszted a hajadat, nő leszel?
jan. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!