Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A fiús leszbikus lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiús leszbikus lányok valóban transzok?

Figyelt kérdés
Nem értem hogy tud egy nő férfias lenni mi jo neki abban? Tudat alatt férfi akkar lenni? Egy nő nem arra akkar törekedni hogy szép legyen? Egy férfias nő mit tart magán szépnek? Vagy leszbi csajok nektek miért tetszik egy férfias lány? Nem bántásból elfogadok mindenki, abszolút nincs velük gondom, van egy férfias csajszi ismerősöm eléggé benga 40 tuti van a karja, gyúr mellé ferfi ruhák felnyirt haj, és jobb női voltak mint nekem valahaXDDDDD nem rég ismertem meg így tőle ilyet csak nem kérdezhetek.

jan. 23. 21:18
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Nem nem leszek nő, igazad van.
jan. 24. 11:49
 22/33 A kérdező kommentje:
De nem csak szerintem férfias az egész megjelenése az, szóval más is látja, De ezt már le írtam itt
jan. 24. 11:51
 23/33 anonim ***** válasza:
Vannak egyébként barátnői?
jan. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Igen.
jan. 24. 12:14
 25/33 anonim ***** válasza:
Szkanderezni pasikkal szokott vagy bárkivel, aki leáll vele egy meccsre?
jan. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Eddig csak pasikal láttam, de nem tudom.
jan. 24. 14:25
 27/33 anonim ***** válasza:
Könnyen lenyomja a pasikat?
jan. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek olyan meleg pasit, aki eléggé feminin és női tusfürdőt használ, akkor ő meg nő? Amúgy rövid haja van és nem hord női ruhákat.

Én transz nő vagyok, de nem sminkelek és nem járok miniszoknyában meg tűsarkúban, sőt, szoknyát és (egybe)ruhát is ritkán hordok, de amúgy női ruhákban járok, szűk farmer, pulcsi, ilyesmik. És ismerek olyan transz pasit, aki néha szokott női ruhadarabokat is hordani. Persze nem olynokat, amiről távolról megmondod, hogy női.

A nemi önkifejezés és a nemi identitás két külön dolog és van olyan, hogy valakinél teljesen eltér a kettő.

Az, hogy egy leszbikus nő maszkulin, még nem kell rásütni, hogy transz férfi. Igen, vannak olyanok, akik később transz pasiként bújnak elő, de ezt hadd tudják ők. Szerintem mindenki tudja, hogy mit érez és mi az identitása, másoknak nem joga ezt eldönteni helyettük.

jan. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%

Fiús lány vagyok öltözködésben, meg sokminden másban is, és mégsem vagyok transz....


34/N

márc. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
29-es sportos is vagy?
márc. 20. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!