Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hol az egyensúly? Vagy hova...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol az egyensúly? Vagy hova billenjek?

Figyelt kérdés

Van egy kapcsolatom. Ami inkább lelki, de nagyon szoros. Olyan mint egy kihűlt házasság kb. Nem élünk együtt és nem is szexelünk. Én vagyok az első nő az életében, aki megpróbálkozott szexuálisan is közelíteni hozzá. Nagyon szeretjük egymást, de nekem szükségem van néha a más által okozott orgazmusra. Nem tudom, hogy aszexualis-e vagy szűz, minden esetre nem feküdtünk még le egymással. Tapogatás az volt már, de nem elég.

Most tartsak titokban egy szeretőt?

Nem aldozom be ezt a kapcsolatot csak azért, mert “tavasz van”.

De a lélek bírná a “megcsalást”? Mármint az enyém.



ápr. 12. 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem adja meg neked amire neked szükséged van egy kapcsolatban akkor jobb megszakítani és továbblépni. Ne ragadj le nála van annál később fogsz ráeszmélni, hogy csak elpazaroltad a hónapjaid, éveid rá lehet fölöslegesen.

Egyébként beszéltek erről? Tudja a párod, hogy neked többre van szükséged? Egy kapcsolat alapja a beszelgetések, ha nem beszélitek meg a gondjaitokat akkor elsiklotok egymás mellett, ami csak szenvedéshez vezet.

ápr. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%

✌️egyes vagyok

Ha esetleg alkalmit keresel nyitott vagyok rá😉

ápr. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Kiemelem a legfontosabbat dolgot, kommunikácio! 😀
ápr. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Beszéltetek erről ? És ő mit mondott ?
ápr. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%

Semmiképpen se.

Ha nagyon szereted, eszedbe sem jut olyan, hogy a háta mögött, a tudta nélkül keresed a szexuális kielégülést.


Ha megbeszélitek őszintén, és ő benne van, az más, de így...

ápr. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Milyen párkapcsolat az, ahol csak az egyik fél igényei vannak kielègìtve?
ápr. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez sem fog sokáig tartani,mert nincs meg az egyik legfontosabb dolog a kommunikáció.Biztos megvan ennek is az oka,hogy ő miért ilyen,csak még lehet nincs meg a bizalom,hogy elmondja.Megkell beszélni.

Ha szereted akkor legyél türelmes,és beszélj vele erről.

Szeretőt meg végképp ne tarts mert az undorito dolog

ápr. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok minden lehet a háttérben . Nagyon fontos az őszinte kommunikáció . Lehet volt egy rossz szexuális tapasztalata , lehet, hogy van benne valami gátlás , lehet fél valamitől . Ezt csak akkor tudjátok megbeszélni ha őszinte vagytok egymással és beszéltek a dologról . Első sorban itt kellene kezdeni . Ha beszéltek róla és úgy se tudtok közös nevezőre jutni akkor tudtok arról dönteni , hogy van-e értelme így együtt folytatni a kapcsolatot . A megcsalást semmilyen esetben sem tartom jó ötletnek se megoldásnak . Akik nyitott kapcsolatban élnek , ők is kölcsönösen megbeszélik ezt egymással és nyitott kártyákkal játszanak . Tiszteld annyira magad és a másikat is , hogy őszinte legyél vele és saját magaddal szemben is .
ápr. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!