Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogy valljam be hogy leszbikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy valljam be hogy leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok nem szoktam titkolozni anyum előtt és nem tudom h mondjam meg neki valaki tud adni valami tanácsot? :( és még az lenne a kérdésem h a barátnők hogy szoktam erre reagálni? Ha majd megtudják akk nem barátkoznak velem ? :/ mi a tapasztalatotok? Irnátok kort is h mikor mondtátok el ? A válaszokat előre is köszönöm

2015. jún. 11. 14:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Anyudnak nyugodtan elmondhatod őszintén, hogy a lányokat szereted. A barátnőiddel azért vigyázz, én nekik nem mondanám el.
2015. jún. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ha elmondom a barátnőimnek milyen következményekkel kell számolnom?
2015. jún. 11. 15:04
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát mindenképp számíts arra, hogy lesz aki a környezetben negatívan reagál az egészre. Az igaz barátok megértőek általában, de biztosan ismered a hozzáállásukat az ilyen nemi beállítottságról. De még aki el is fogadja van hogy ha a közeli barátjáról derül ki kell neki idő megemészteni.
2015. jún. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb az egyenes és rövid út.

Ketteseben maradsz vele, és közlöd a tényeket.

Esetleg felvezetheted, hogy bizonyára észrevette, hogy nem igazán lát pasikkal és nem is lelkendezel úgy értük, mint más korodbeli lány, stb stb

És szépen ebből kikerekítheted, hogy ez azért van, mert...

Csak, hogy ne érje túl sokkolóan. Azért a legelfogadóbb szülők is leülnek egy pillanatra ha a gyerekükről kiderül, hogy meleg/leszbikus (bár a meleg szó az mindkét nemre értelmezhető nem?, na mindegy).

2015. jún. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%

Én mist egész mást fogok írni, mint eddig bárki…

Én azt kérdezem miért kéne elmondani bárkinek is? Főleg úgy hogy még nincs párod…

Bla-bla légy őszinte, de ezzel csak azt éred el, ettől kezed mindenki elhalhat, majd ha bekerülsz egy tárasságba. Vagy még rosszabb kiközösítenek. Én csak tudom. Bár ez nem ugyanaz, de tudod, én botokkal járok. Vagyis már messziről látszik, más vagyok. Elhiheted, hogy ezzel a nagy őszinteséggel csak azt éred, el kiközösítenek…

Persze egyszer el kell mond, de csak akkor tedd amikor már van társad.

2015. jún. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

# 5


Ha nyílt lapokkal játszik, nagyobb eséllyel talál párt.


Én már csak tudom. Nem mondtam el senkinek, és már nem is tudom, hogyan lehetne felvezetni, pedig annyira egyértelmű.. az utolsó pasim 17 éves koromban volt, és nem vagyok az a tipikus bányarém. Szoktam is rajta gondolkozni, hogy vajon tényleg ennyire vakok, vagy mégis mivel lenne más, mi változna, ha kimondanám. Mégsem megy. Úgy érzem, hiteltelenné válnék.


Tanácsot adni így nem tudok a hogyanban, de mindenképpen javaslom, hogy legyél őszinte. A saját érdekedben. Aki emiatt elfordul tőled, hadd menjen.

2015. jún. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Még az is lehet, hogy anyáddal így fog lezajlani a beszélgetés:

- Anya, leszbikus vagyok!

- Lányom, a Föld gömbölyű és a Nap körül kering.

- Ez most hogy jön ide?

- Ja, azt hittem, "ki tud nyilvánvalóbb dolgot mondani"-t játszunk.


:D

2015. jún. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
elmondanam anyamnak hogy olyan csunya vagyok hogy egy fiunak se kellek igy kotottem ki fius kinezetu dagi lanyoknal!
2015. jún. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

[link]


ez a haj, ez a sapka. egyértelmű lesz.

2015. jún. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

na jó, komolyra fordítva ez tök attól függ milyen ember anyád, van-e tesód, stb.


Az enyém azt mondta egy kicsit ezt emésztenie kell, de nem volt balhé, minden ugyanúgy ment mint régen, csak az altáji viccekben felcserélődtek dolgok :P


A barátnék már rázósabb téma, a legtöbb elhidegült, távolságtartó lett. A barátaim maradtak, de de tartanak egy lépés távolságot.

2015. jún. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!