Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok! Ti éreztetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok! Ti éreztetek valaha bármit (szerelemre gondolok vagy vmi hasonlóra) egy fiú iránt?

Figyelt kérdés
Azért érdekel, mert kételyek merültek fel bennem a saját szexualitásom iránt...

2015. nov. 15. 11:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Voltak fiúk, akiket megnéztem, meg jó pár énekes akiket szeretek, s szintén bejönnének... De az, hogy amúgy tetszenek, nem jelenti azt, hogy közel is engedném őket magamhoz.

Ahogy mondani szoktam: "Amíg nem veszi le a nadrágját, addig nem rugdosnám ki az ágyból." Ergó amíg nyugton van és szexi, elnézegetem, de ennyi :D

2015. nov. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nálam is voltak fiúk,akikeknek megnéztem az arcát,vagy haját,szemét stb. amit úgy szépnek találtam rajta. Ez mindenkinél normális,hiszen az ember megnézi a szép dolgokat. Nekem sok fiú barátom van ezen kívül,de romantikus és szexuális értelemben egy fiú sem tud felizgatni. Sőt! Ha ezt megpróbálják,akkor könnyen megutálom őket az örökké valóságig. Ahogy az előttem szóló is mondta,addig nincs gond,amíg csak barát! :)
2015. nov. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem alapból mindig sok fiú barátom volt, aki meg bepróbálkozott, hát nem, sose akartam volna többet tőle. Fel se izgat, meg nincs rajta semmi, hogy "úgy" tetszene.

Osztom az előttem szólók véleményét.

A kérdésre válaszolva, nem voltam szerelmes fiúkba.

2015. nov. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Gondolom eleinte próbálkoztatok fiúkkal, amíg rá nemjöttetek, hogy mi van...

Pl. ha megfogta a kezeteket vagy bármi, akkor sem éreztetek semmit?

Ja és köszönöm az eddigi válaszokat!

2015. nov. 15. 16:29
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, eleinte az első egy-két évben jó pár sráccal randiztam, de még a kezét se fogtam meg egynek se. Kényelmetlen volt belegondolni is, nem volt jó érzés, hogy úgy közelednek hozzám.


#1 voltam. :)

2015. nov. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Na várjál, ez nem ilyen egyszerű.


Egyszer van az, hogy az embernek van szexualitása, az hogy ki jön be, kit akar megdugni.

Aztán más részről van az ember romantikus orientációja, hogy kibe lesz szerelmes.

És megesik, hogy ez a kettő nem egyezik. Pl. valaki biromantikus leszbikus, magyarán tud szerelmes lenni fiúkba és lányokba, de szexuálisan csak a lányokhoz vonzódik.

Lehet hogy veled ez van?

2015. nov. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem, nem voltam egybe se szerelmes. Van néhány, aki jófej, vagy jól néz ki, de sosem tudnék 'úgy' hozzájuk érni.
2015. nov. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez nekem szólt? (még mindig #1) Mert én se voltam még sose szerelmes fiúba.
2015. nov. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát kérem, nálam ez úgy van hogy nem bírok úgy hozzáérni férfihoz....ha ő úgy hozzámér ha sötét van, és nem látom akkor oké de érzelmileg és szexuálisan is a nőkhöz vonzódom :D Természetesen, ha egy helyes, jó testű pasi félmeztelenül flangál előttem megnézem, hiszen szép, de semmi több :)
2015. nov. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egy férfi lehet szép, lelkileg lehet nagyon vonzó, - volt olyan, akinek bele tudtam szeretni a lényébe, mert láttam mennyire szereti Istent, - de ne akarjon szexuálisan közeledni... - legalábbis számomra így van. :)
2015. nov. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!