Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Máshogy kellene öltözködnöm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Máshogy kellene öltözködnöm?

Figyelt kérdés

Ma egy csaj amiatt utasított vissza mert "túl durván"nézek ki.

Tudom hogy nem ismertek és így nehéz egy ilyen kérdésre véleményt mondani de kíváncsi vagyok a véleményetekre.


Rövid fekete hajam van,ruházatom szinte mindig fekete(piros,szürke)szeretem a bakancsokat ezért sokat hordok(van 3rom is),nyáron torna cipő ja és nem sminkelem magam.

Tudom hogy ezek alapján tényleg nehéz és hogy mindenkinek más a stílus ideálja de a csaj bogarat ültetett a fülembe.

Ti össze jönnétek/volt már ilyen lány az életetekben?


Tudom tényleg nehéz kérdés de a válaszokat előre is köszönöm!


2016. ápr. 20. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha te így érzed jól magad, akkor ne változtass a stílusodon.

Engem is sokan elítéltek az enyémért és egy időben agyaltam is rajta, hogy változtatok, de miért tenném meg olyan emberekért, akiknek így nem tetszek? Azóta lesz*rom ki mit gondol rólam, ha nem tetszek, tovább megyek. Kétlem annyit ért az a lány, vagy a többi annyit érne, aki a külsőd miatt utasít el.

2016. ápr. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az elso jol mondja. Azt hordd, ami neked tetszik.

Speciel nekem a lanyos lanyok jonnek be, de ha egyszer megszeretnek egy hozzad hasonlo lanyt, pont nem erdekelne, hogy hogyan oltozik.

2016. ápr. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

nálam is volt már kizáró ok csajnál, hogy túlságosan lerí rólam, hogy meleg vagyok, pedig csak biszex vagyok... :D és akkor persze a leszbikus hölgy majd nyilván felmeri vállalni párját az utcán velem szemben, akit nem érdekel, mit gondolnak rólam...

ha jól érzed magad ne változz meg! az a fontos, hogy te jól érezd magad! :) másért meg pláne ne változz, maximum magadért, ha neked jó, maradj ilyen! :)

2016. ápr. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Húúúú..

Én imádom ez alapján a stílusod, nekem is hasonló! 17/L

2016. ápr. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát az én csajom pont így néz ki. Megőrülök ezért a stílusért.


Én azt gondolom, hogy ne változtass magadon. Vagy szeret az illető így, vagy nem. Ha nem, akkor nem hozzád való. Ne játst szerepet senki kedvéért, nincs értelme.

2016. máj. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!