Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért tapad rám? (Leszbi téma. )

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tapad rám? (Leszbi téma. )

Figyelt kérdés

Hónapokkal ezelőt szakított velem az exem, (legyen mondjuk Nóri) de azóta is barátok vagyunk.

Mostanság kezdtem el ismerkedni egy másik lánnyal (hívjuk Barbinak), nagyon kedvelem, tetszik, elfeledteti velem Nórit.

Amióta Nóri tud Barbiról, ugyanúgy bánik velem mint régen. Puszilgat, ölelget, ilyesmi. Miért lehet ez?

(Nóri biszex, Barbi leszbikus, én is leszbikus vagyok.)



2016. máj. 14. 11:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
És mielőtt "Nóri" nem tudott Barbiról,nem bánt így veled?
2016. máj. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem, ott csak úgy találkozásnál, elbúcsúzásnál megölelt, és ennyi.

Amióta tud Barbiról, egészen keresi a társaságom. Bókolgat is, mondja, hogy szeret... nem tudom. Nehéz nekem kiigazodni rajta.

2016. máj. 14. 11:56
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Kívülállóként a leírásodból úgy tűnik, mintha szeretne visszaszerezni, vagy legalábbis, nem akarja, hogy mással légy együtt. Talán féltékennyé tette Barbi, talán rosszul érintette, hogy mással is boldog lehetsz.

Azt lehet tudni, hogy miért szakított veled Nóri? Persze, csak ha publikus...

24/B/L

2016. máj. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Féltékeny. Szeretne visszahódítai!
2016. máj. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igazából nem mondott indokot. Elhidegültünk egymástól a kapcsolat végén már. Talán azért, mert ritkán láttuk egymást. Nem lehettünk együtt minden nap.
2016. máj. 14. 12:34
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar tőled semmit, de ami másnak is kell, az mindig vonzóbb. Nehogy bedőlj neki, egyszerűen hízelgőbb lenne számára, ha te őutána soha senkivel, de egy darabig legalábbis még epekednél utána.
2016. máj. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Epekedtem egy darabig. Most, hogy megismertem Barbit, kezdek túllépni rajta. Elfáradtam, hogy utána futok. Én se leszek fiatalabb.
2016. máj. 14. 13:19
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor egyértelmű, hogy jólesett neki, hogy szakítás után is élvezhette a rajongásodat ebben a "barátságban", és most úgy érzi, megfosztották a tulajdonától. Bocsánat, engem mindig felb*sz az ilyesmi.
2016. máj. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Semmi baj, én is gyűlölöm emiatt, pedig amúgy semmi bajom vele, sőt.
2016. máj. 14. 13:56
 10/11 Pszt! ***** válasza:
100%

Tipikus női logika :) Nem kell eldobom, de ha más felveszi a földről kikaparom a szemét... Utasítsd vissza. Ne ölelgessen, meg csókolgasson, már nem hozzá, hanem egy másik nőhöz tartozol. Amúgy is csak a töltött káposzta jó újramelegítve, ahogy szokták mondani. Nem mellesleg most már Barbira is gondolnod kell. Ő az, aki melletted volt akkor is, amikor Nóri minden ok nélkül, mert ez az elhidegüléses duma a legsza.rabb, amit ember ki tud találni, elhagyott. Ne engedd, hogy Nóri érzelmileg zsaroljon és hasonlók. Most már csak is Barbira koncentrálj, Nem azt mondom, hogy nem lehettek Nórival jóban, viszont ne engedd ennyire közel magadhoz, mert se neked sem pedig Barninak nem teszel vele jót :)

Kitartást :)

25/N

2016. máj. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!