Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért választ egy ronda...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért választ egy ronda "fiút" egy leszbikus?

Figyelt kérdés

Nem offenzív jellegű a kérdésem,de nem igazán értem azokat a lányokat,akik gyakorlatilag egy ronda lányra izgulnak fel ,aki kb úgy néz,mint egy ronda fiú.

Lapos ,mint egy deszka,csúnya az arca ,úgy öltözködik és beszél,olyan a haja,mint egy férfinak,de még férfinak is ronda lenne.

Csak annyi a lényeg,hogy női nemi szerve lenne?


2017. jan. 5. 18:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%

Nem mindenki olyan felszínes mint te. ;)

19/hetero lány

2017. jan. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Most konkrétan férfiként jobb nő vagyok,mint némely lány.

Legyen ez bármilyen furcsa is...

2017. jan. 5. 18:25
 3/17 anonim ***** válasza:
2017. jan. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
2017. jan. 5. 18:29
 5/17 anonim ***** válasza:
93%

engem kifejezetten helyes fiúnak néznek a lányok, rám mosolyognak az utcán meg volt aki kérdezte havertól, hogy "ki az a srác akivel beszéltél?" felteszem, mert fiúnak nézett és tetszettem neki xD szóval én szépfiú vagyok :'D de nyugi, engem emiatt utasítottak már vissza, hogy fiús vagyok, de nem tehetek róla, így érzem jól magam... ^^

ja és a hajam nem ilyen tüsire nyírt férfias, de jah fiús vagyok vele...

ám sok lány nagyon szép rövid hajjal :) kiemeli a nőies vonásokat, már akinek van :D szóval az az igazán szép lányoknak áll jól, a többi meg fiú lesz tőle kb. ezt aláírom :D

2017. jan. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
jajj várj, kimaradt, hogy bejönnek nekem is a fiúsak, mert egyrészt öröm leszedni a bő ruhákat és alatta a gyönyörű női test *.* és ugyanúgy nő az ágyban... ^^ illetve szeretem ezt a tojok a társadalomi elvárásokra való hozzáállásukat, ami van a legtöbbnek és ezt vonzónak találom
2017. jan. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez a... "nő" cseppet sem vonzó senki számára se. De nőies lányként mondom, hogy igenis vannak szép fiúsabb lányok is. És ugyanúgy visszataszító férfiak. Ez teljesen egyénfüggő. Csak a nők nagy része nem annyira vizuális típus, mint a legtöbb férfi


L/Bi

2017. jan. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nem vizuális tipusúak??

Sok olyan nő van,akinek az egész napját felemészti a saját külsejének feltunningolására ,szóval azt mondani,hogy a nőknek nem számit a vizualitás...

2017. jan. 5. 18:59
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Úgy értem, hogy párválasztásnál nagyobb hangsúly van a belső értékeken. Viszont manapság a sok férfi többet foglalkozik a külsejével, mint a nők, szóval ebben nem értek egyet veled
2017. jan. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy értem, hogy párválasztásnál nagyobb hangsúly van a belső értékeken."


D a legtöbben olyan felszínesek, hogy a külső a legfontosabb!

Mert ha valaki nem szép, akkor "nem jó" az illető...

De kérdem én, hogy lehet valakit külseje alapján ítélni, hogy ki a jó és ki nem???

A személyiség a legfontosabb, ahogy te írod!


"Hiába szép a kasztni, ha belül üzemképtelen"


Egy kevésbé szép ember is lehet értékes!!!

2017. jan. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!