Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Duci lányként is van esélyem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci lányként is van esélyem kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Fiatal vagyok még de sajnos elég duci :/

2017. jan. 6. 20:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lenne.
2017. jan. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
55%

Persze, hogy van :) Valakinek az jön be, nem mindenki bukik a vékony idomokra, illetve csak kifejezetten a vékony idomokra (pl. én ;) )

17/bi

2017. jan. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom mit jelent a fiatal, meg az elég duci pontosan..de hugom is duci, amúgy szép arca van, és 14 éves kora óta nem volt egy nap se, hogy ne lett volna valakije. most 20 éves.. valakinek ez jön be, főleg ha jófej és nem szorong a kis plussz miatt
2017. jan. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Persze,hogy van..ne aggódj. ^^

Ènis husisabb vagyok.

Szerintem az a legjobb ha van mit fogni egy lányon,számomra legalábbis.

23/L

2017. jan. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

haverom az ilyen lányokat szereti.


Csomóan vannak akiknek ez az ideáljuk.

2017. jan. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Kategot csekkoljátok, Cukik.
2017. jan. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
57%

Szia.

Nekem nagyon is bejönnek a duci lányok.

19l/l

2017. jan. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van. Én is duci vagyok, és mégis volt már barátnőm (aki szintén nem volt modell alkat :D) Engem nem nagyon érdekel, hogy egy lánynak milyen a testalkata, persze amíg nem nagyon kórosan elhízott (de szerintem te nem ez a kategória vagy) :)
2017. jan. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Közhelynek számít,hogy ha amúgy ápolt ès igènyes vagy,akkor nem számítanak a plusz kilók,de így van.Ha adsz magadra,csinosan,nőiesen öltözködsz,ápolt a frizurád,körmöd stb. ès hozzá magabiztosan viselkedsz,látszik rajtad,hogy elfogadtad magad olyannak,amjlyen vagy,akkor nagyon vonzó lehetsz.Csak hidd el,hogy értékes ember vagy ès hogy te is lehetsz szèp,tèged is lehet szeretni.Ha ezt sugárzod kifelé mások is ezt fogják látni,ès nem csak a duciságod.

20/L/L

2017. jan. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%

Én már akkor is duci voltam, mikor összejöttünk a jelenlegi barátnőmmel. Aztán egészségügyi dolgok miatt 3 év alatt 30 kilót sikerült felszednem, de még mindig együtt vagyunk. Neki amúgy is a teltebb lányok tetszenek. Illetve előfordult már, hogy észrevettem/tapasztaltam, hogy van olyan férfi/nő is, akiknek szintén felkeltem az érdeklődését utcán/szórakozóhelyen/stb. Sőt, olyan párt is láttam már elég sokat, ahol az egyik lányt vagy mindkettő elég duci/meglehetősen elhízott.

Anyám mindig azzal jön, hogy biztos azért nincsen pasim, mert ilyen kinézettel senkinek sem kellek. Azt persze nem tudja, hogy barátnőm van, meg persze azt sem, hogy olyan pasi is volt, aki hajtott rám, csak én utasítottam vissza.

Megy a sok csesztetés, meg minden, de ilyenekre nem szabad hallgatni. Az a tapasztalatom, hogy pasiban és nőben is sok van, akiknek a ducibb lányok tetszenek, szóval ilyen téren nincs eltérés a hetero pasik és a leszbikusok között, inkább csak azért kerüli el a ducikat a szerencse és a szerelem (szerintem), mert hagyják, hogy rájuk telepedjen a sok kritizálás és beszólás, amit a környezettől kapnak és így nem veszik észre, ha valaki tényleg szeretne tőlük többet is akár.

Persze nem azt akarom ezzel üzenni, hogy bátran szedjen fel mindenki 30 kilót, mert azért elég sok hátránya van minden szempontból, és én is remélem, hogy az orvosokkal sikerül valamit összehozni, hogy valamennyit ebből le tudjak adni. De önsanyargatást sem kell azért folytatni, hogy modell alkatú legyen valaki. Van aki hízékonyabb és tényleg önkínzás kategória fenntartani a sovány testalkatot, ezt is tapasztaltam már kb. öt évvel ezelőtt. Szerintem egy boldogtalan önkínzó gebével kevésbé akar bárki is összejönni, mint egy boldog, duci lánnyal.

2017. jan. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!