Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus kapcsolatban is van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus kapcsolatban is van bántalmazás? Mi számít már annak?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel lassan 2 éve vagyunk együtt, viszont kb 4 hónapja teljesen megváltozott. Féltékenykedik minden apró dologért, pl ha sétálunk az utcán és valaki jobban megnéz a kelleténél, vagy ha valaki rám ír a neten stb...ezekért mindig én vagyok a hibás, mert minek öltözködök kihívóan (mikor semmi kihívó nincs rajtam, főleg télen -.-) és már nem egyszer kaptam tőle ilyenért pofont. Megbeszéltük, viszont volt, hogy azóta is előfordult. Ami a legjobban zavar, hogy szex közben is van, hogy durva, és gyakran fájdalmat okoz...neki ez csak "játék" de én nem így fogom fel. A mùltkor előkerültek a bilincsek, minden nagyon jó volt egészen addig még nem vette elő az üres sörös üveget és nem helyezte belém, amibe egyáltalán nem egyeztem bele...lehet csak én fogom fel ennyire komolyan a dolgokat? Csak én reagálom tùl? Vagy más is haragudna ilyenért? Nagyon szeretem és mindent megteszek, hogy a kedvében járjak, de nekem is vannak határaim. Ti szakítanátok? Vagy próbáljam meg mégegyszer megbeszélni a dolgokat?

23L a barátnőm 27L



2017. jan. 9. 14:31
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

A bántalmazás nem függ az orientációtól.

Viszont te már eléggé beteg vagy, talán kapcsolatfüggő is, ha ezek után is még kétségeid vannak.

2017. jan. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Én szakítanék vele a helyedben, plusz visszaütöttem volna... illetve az első ilyen értelmetlen kirohanásnál megkapta volna a pofont és akkor szakítottam volna. Pofozásnak kb. akkor van helye, ha valaki bevallja, hogy megcsalt vagy rajtakapják mással, egyébként meg nem. De amúgy akkor sem a legjobb megoldás, de ilyen esetekben még érthető, ha eldurran valaki agya.

24LL

2017. jan. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez a nő nem normális,menekülj tőle.

1.A féltékenykedés is lehet szakítóok,ha túlmegy az ésszerűség határain,pláne ha nem is adsz rá okot.

2.Az minősül fizikai bántalmazásnak,ha valaki megüt.Ő már többször pofonvágott téged.Persze nem kell mindent túlreagálni,ha pl.nagyon sok rajtatok a feszültség,nyomós okotok van a folyamatos veszekedésre ès végül elcsattan egy pofon azt még meg lehet bocsátani,de csakis akkor ha egy alkalom volt, tényleg a körülmények (frusztráció,komolyan megsértetted,bármi)miatt van,ès ha csakis kizárólag akkor ha biztos,hogy soha többé nem fordul elő.Ebben az esetben talán,de ő már terrorizál téged,mivel folyamatosan előfordul,semmiségek miatt,ráadasul ezek a semmiségek sem a te hibáid.

3.A szex-szel a szerelmemet fejezem ki valaki iránt,ezért alapvetően gyengédnek kell lennie,de ha MINDKETTŐNKNEK (ès nemcsak nekem!)durvábban jó,akkor is figyelek a partneremre,hogy ne okozzak neki fájdalmat.De ő tulajdonképpen megerőszakolt téged.Igen,ez már erőszaknak minősül,nyugodtan tehetnél feljelentést.


A barárnőd egy őrül,frusztrált hárpia,aki rajtad vezeti le a nyűgjét,csak egy eszköz vagy neki,te meg odáig vagy érte.Pont ezért van veled,nem azért mert jelentesz neki valamit,hanem mert tipikus áldozattípus vagy,aki hagyja hogy terrorizálják,ès még te akarsz a kedvében járni...Más már rács mögé juttata volna..

2017. jan. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, mi itt a kérdés? Kezet emeld rád, a szexben arra kényszerített amit te nem akartál. Ha egy férfi tenné ezt egy nővel, akkor is agyalnál rajta hogy ez bántalmazás-e? Miért vagy még vele?
2017. jan. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szakítanék
2017. jan. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Kicsit felnyitottátok a szemem. Nem tudom megmondani, hogy tényleg miért vagyok vele. Talán mert az első 1 èv tényleg remek volt vele, és annyira jó lenne vele ezt újra átélni. A pofonoknál kicsit tényleg elhittem, hogy velem van a baj ès én reagálom túl, persze ő is bocsánatot kért és láttam rajta, hogy megbánta. Viszont a múltkori incidens után félek tőle. Hülyének érzem magam, hogy az kellett hozzá, hogy ennyire bátson, hogy észrevegyem mi folyik kettőnk között! És igen talán azért is voltam ennyire vak, mert ő is nő és elhittem hogy nem bánthat...

Köszönöm, hogy megerősítettetek abban, hogy mi a helyes lépés. Szakítani fogok vele!

2017. jan. 9. 18:31
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyat tesz veled valaki ami bánt téged, akaratod ellenére történik, intim kapcsolatban a beleegyezesed nélkül, akkor nemtől függetlenül saját magadért fel kell lépned ellene, nem szabad engedni.
2017. jan. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Persze, ugyanaz bántalmazásnak számít, ami egy heteroszexuális kapcsolatban az lenne.

Nagyon úgy tűnik, hogy a párod egyáltalán nem viseli úgy a gondodat, ahogy egy párkapcsolatba kellene, érdemes lenne szakítani.

2017. jan. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%

"A pofonoknál kicsit tényleg elhittem, hogy velem van a baj és én reagálom túl, persze ő is bocsánatot kért és láttam rajta, hogy megbánta"

Tipikus bántalmazó viselkedés. Apránként összezúzza az önbizalmadat, bánt majd bocsánatot kér, de mindezt úgy hogy magadat okold. Mesélhetnék...

2017. jan. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia Draga sorstars! Masfel evig voltam egyutt egy nalam 10evvel idosebb novel,(en 16 voltam o 26) folyamatosan feltekeny volt, meg a batyamra is, mikor azt irtam neki hogy szeretem, kozolte hogy menjek es dugja vele xd A TESTVEREMMEL.. Sokszor verekedtunk, vagott falhoz, vagy rogton neki a kilincsnek,(az csunyan meg is maradt). Kaptam pofont is, ha rossz jegyet szereztem a suliban, ha rosszat mondtam, vagy veszekedtem a sajat anyammal, vagy ha valakivel tartalmasabban beszelgettem !baratilag! Facebookon, esetenkent azert is ha combom felenel picit feljebb volt a rovidnadragom vege. Masfel evig piszkaltak a barataim, hogy vegyem mar eszre hogy mit csinal, ez nekem nem lehet jo, es engedjem el, miert viselem en ezt el? Mindig csak annyit valaszoltam hogy azert mert szeretem. Probaltam megoldasokat talalni a helyzetre, a valtozasanak az okara, stb. Nem sikerult. Vegul egy nalam 2evvel fiatalabb kiscsaj ez ovatlan pillanatban lekapott, es hazafele nem volt buntudatom. Talan tudatosult hogy ez mar tenyleg nem jo vagy nem tudom. Olyan csunyan valtunk el hogy a mai napig nem hajlando szoba allni velem, pedig meg vannak nala cuccaim. xd 2013ban kezdodott 2015ben lett vege.

Olyan sokat voltam vele azt hittem masmilyen kapcsolatom nem is lesz. DE most leszunk egy evesek a mostani baratnommel, aki megcsak megse lokott soha :) sok sikert a tovabb lepeshez :) ha segitsegre van szukseged, irj nyugodtan :*

2017. jan. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!