Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Milyen lánnyal lefeküdni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lánnyal lefeküdni?

Figyelt kérdés

Nem hinném, hogy leszbi vagyok..csupán vonz a dolog..de nem tudom, hogy próbálhatnám ki..

Szóval milyen? :D



2017. márc. 13. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szívesen kipróbálnám már, de nem tudom milyen lehet.. :/ 18L
2017. márc. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

párom nemrég kipróbálta, mert volt rá alkalma és én pedig nézhettem.

Ő szavaival: érdekes volt, új, olyat csinálni amit még nem csinált. Főleg azt élvezte amikor a másiknak jót csinált és látta, hogy élvezi.

2017. márc. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%

#1 Egyáltalán nem unalmas.


Mi nem úgy szeretkezünk ahogy a legtöbb leszbikus, mi leginkább egymáson fekszünk (én rajta) a lábai közt, és nagyon élvezetes ahogy érezzük egymást ott lent, közben csókolgatom a nyakát ő meg nyög a fülembe. Nekem mindig az a célom hogy ő élvezzen el elsőnek. A többi dolog nálunk csak másodlagos, előjátékként használjuk, ami más leszbikusoknál a fő téma (orál,ujjazás). Szoktunk ülve is szexelni, hogy az ölembe ül és úgy érezzük egymást ott lent. Itt is nagyon szeretem csókolgatni a mellét, nyakát, markolászni a seggét vagy csak úgy jól megölelni és érezni az egész testét ahogy lüktet és kíván engem.


Egyszóval leírhatatlan.

Nincs semmi ami kellemesebb, lágyabb, finomabb egy nőnél akit szeretsz.

2017. márc. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én egy nagyon vékony, "jóalakú" "modelltestű" lánnyal voltam, és ez nehézséget okozott nekem, nem tudtam elengedni magam, mert féltem tőle, hogy összetöröm. Odáig csak pasival voltam, akik mind nagyobbak voltak nálam.

Simogattam a belső combját, ő is engem, aztán átment a dolog finom ujjazásba csókokkal, aztán nyalás is volt, nyalni nagyon kellemes, könnyű és jó, legalábbis a szopáshoz képest.

Valahogy nekem nem olyan teljes mint pasival, de összességében nagyon jó, kellemes és finom dolog lánnyal lefeküdni.

2017. márc. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kellemes.
2017. márc. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
97%
Isteni
2017. márc. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
96%
Az egyik legcsodálatosabb dolog :)
2017. márc. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!