Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyiket nézzem meg?

Melyiket nézzem meg?

Figyelt kérdés
Három full CG anime között nem tudok választani, hogy melyiket nézzem meg. Ezek a Levius, Ajin és Kingdom. Szerintetek melyiknek érdemesebb nekifognom?

#anime #Ajin #Levius
2020. szept. 19. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Törvény tiltja, hogy mindhármat megnézd?


Menj ABC sorrendben, ha annyira nem tudsz dönteni.

2020. szept. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, amúgy az lett volna a valódi kérdés, hogy melyiket nézzem meg elsőnek. Nyilván mindegyikre sort kerítettem volna egyszer, de kíváncsi vagyok mások mit gondolnak. Köszönöm a válaszod. Akkor kezdem az ajin-nal. :)
2020. szept. 19. 20:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ezek közül az Ajint láttam már, az nagyon tetszett. A Kingdomról hallottam, hogy jó, csak hosszú, és még nem gyúlt össze a megfelelő mennyiségű ked, illetve idő ahhoz, hogy belevágjak. Az utolsót nem ismerem.

Szerintem egyénileg kell eldöntened, hogy melyikhez van éppen kedved, de én az Ajint ajánlanám elsőnek.

2020. szept. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!