Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ki a legutálatosabb anime...

Ki a legutálatosabb anime karakter számodra ?

Figyelt kérdés
Számomra 1 értelmű Chi-Chi (dragon ball)

febr. 10. 17:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
23%
Hogyha mondhatnék egy karaktert és egy animét amitől falra mászok, az Goku lenne és a Dragon Ball.
febr. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
59%

Ha csak a Dragon Ball-ról van szó, akkor igen, de ha más animéről is kérdeznél, akkor Misa Amane, Death Note...

Egy hülye kis szőke p1csa, aki nem képes múltját feldolgozni, öntörvényű, érzelmileg sérült, akit a bosszúvágy irányít a családja meggyilkolása végett, naiv és őrülten rajongott Light iránt, feledékeny.

febr. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
58%

Én eddig azokból amiket írtatok egyiket sem látom utálatosnak.


1. Chi-chi. Tipikus, konzervatív háziasszony, ero

febr. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Bocs, hamarabb elküldtem, szóval újra. 😅



1. Chi-chi. Tipikus, konzervatív háziasszony, modernséggel megfűszerezve. Erős nő, jó anyuka, aki nem hódol be a férjének. Feleségnek inkább egy ilyen való, mint egy tipikus mai insta modell.


2. Goku. A Super-es énjét kritizálják, pedig csak az anime sorozatban olyan lökött, a manga verzióban valamivel komolyabb. Amit tesz az önfejlesztésért, az példaértékű. Legnagyobb probléma nála a naiv-sága. Akkor is segít az ellenfélnek, amikor nem kellene, és pórul jár (pl. Raditz ellen).


3. Misa.

Ha valaki közel állt a családjához, és azt lemészárolták, akkor az illető fel tudná azt dolgozni egy idő után teljesen? Háát nem tudom... Misa IQ-ját egyébként a neten nem mondják rossznak. Bár nem tudom, hogy az csak fanteória-e. Mindenesetre nála a legnagyobb probléma az, hogy pszichopata jellemvonásokkal bír, és kíméletlenül öli az embereket.

De ettől függetlenül szerintem ő kellett a sorozatba izgalmasabbá, és látványossbbá xD tette.


De, nem akarok senkit meggyőzni a véleményemről!!!

Ha utálni akarjátok Chi-chi-t, Gokut és Misa-t, ám tegyétek.


Na, de akiket én utálok.


1. Roberto (Monster)

Egy rendkívül ellenszenves, rosszindulatú, ócska bűnöző. Persze ismerem a múltját, ami ad némi magyarázatot a viselkedésére.


2. Wang (Darwin's Game)

Nahát ez ő még Roberto-nál is rosszabb. Full pszichopata és gonoszság az egész manus. Szemernyi jó sincs benne. Azt hiszem, Yagami Light pont az ilyenektől akarta megszabadítani a világot...

febr. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
58%

Meg annyi, hogy azt hiszem tudom, hogy miért nem bírja a Kérdező Chi-chi-t.

Mert van egy házisárkány természete. Hát igen, az mindenképpen negatívum nála. :D


#4 voltam.

febr. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Imádom de utálom is egyben:

Enrico Pucci (JJBA) part 6

febr. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Igazából az összes Neverending (vagy arra törekvő) Shonen főhős.
febr. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
A felszínes hősködő karakterek távol állnak tőlem.
febr. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
21%
Én minden anime karaktert utálok.
febr. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
89%
#9: igazából számodra itt az a kérdés, hogy mit nem utálsz.
febr. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!