Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A 2024-es tavaszi szezonból...

A 2024-es tavaszi szezonból mely animéket nézed vagy tervezed majd nézni?

Figyelt kérdés

ápr. 4. 19:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

-Yuru Camp 3. évad

-Sasayaku You ni Koi wo Utau

-Kami wa Game ni Ueteiru

-Jiisan Baasan Wakagaeru

-One Room, Hiatari Futsuu, Tenshi-tsuki.


Ezek most a célpontjaim.

ápr. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ja, és amit még megnéznék, az az Ōmuro-ke (Yuru Yuri spin off), de nem találok olyan oldalt, ahol meg tudnám nézni és letölteni (Ez mondjuk nem tartozik a 2024 tavaszi szezonhoz, de nemrég terveztem megnézni.)
ápr. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

¤ Ookami to Koushinryou - Remélem méltó adaptáció lesz és végig viszi a sztorit a 17. LN kötet végéig. Az első évad 25 részes, ami annyi, mint az első adaptáció két évadja együtt, ami jó jel.


¤ Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! 3

¤ Hibike! Euphonium 3

¤ Yuru Camp△ 3

Ezek folytatások, amiket mindenképp nézek majd.


¤ Kimetsu no Yaiba: Hashira Geiko-hen

¤ Boku no Hero Academia 7

¤ Tensei shitara Slime Datta Ken 3

Ezek folytatások, amiket talán megnézek.


¤ Karasu wa Aruji wo Erabanai

¤ Kaijuu 8-gou

¤ Sasayaku You ni Koi wo Utau

¤ Seiyuu Radio no Uraomote

Ezek az újak, amik első körben kapnak majd esélyt.

ápr. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A Vampire Dormitory-t, de már előre is félek, hogy egyik fordítója mennyire is fogja meggyalázni. :'(
ápr. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
44%

Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! 3

Kimetsu no Yaiba: Hashira Geiko-hen

Tensei shitara Slime Datta Ken S3

Sasayaku You ni Koi wo Utau

Kuroshitsuji: Kishuku Gakkou-hen

Vampire Dormitory


Mostani szezonban inkább a folytatásokra limitáltam magam, kivéve az alapból tervezett Sasayaku You ni Koi wo Utau és a Vampire Dormitory.

ápr. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Tervezem:

Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! 3

Hananoi-kun to Koi no Yamai

Kuroshitsuji -Kishuku Gakkou-hen-



Esélyt kap még, talán oké lesz alapon:

Kaijuu 8-gou

Unnamed Memory

Jiisan Baasan Wakagaeru

Kaii to Otome to Kamikakushi

Karasu wa Aruji wo Erabanai

Astro Note

Grimm Kumikyoku (ova)

ápr. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Befejeztem:

Boku no Kokoro no Yabai Yatsu S2 - Aranyos iskolás-szerelmes történet. Végre olyan ahol nem húzzák a végtelenségig a dolgokat, hanem szépen halad a cselekmény a végkifejlet felé. A lezárás kifejezetten tetszett.


Kusuriya no Hitorigoto - Ez még tavaly kezdődött, de idén lett vége. Nekem nagyon bejött, tulajdonképp egy Sherlock Holmes történet a régi feudális Kínában. Tökéletes egyensúlyban van benne a szerelem, az izgalom, és a humor. A grafikája pazar, és ennyire jól eltalált szinkronhanggal talán még sose találkoztam. Nekem nagy kedvenc lett, várom a 2. évadot.


Sousou no Frieren - Ez is tavalyról lógott át. Számomra ez a tökéletes fantasy történet. Nem hiba van ekkora hype körülötte - megérdemli. Ez is kedvenc és következő évad várós.


Tervezem:

Chiyu Mahou no Machigatta Tsukaikata - Vicces sztorinak tűnik.

Dungeon Meshi - Imádom a főzőcskét az animékban. Hamarosan felveszem ezt az étlapra :)

Mahou Shoujo ni Akogarete - Úgy ajánlották nekem, hogyha jó ecchit akarok akkor ezt nézzem meg.

Maou no Ore ga Dorei Elf wo Yome ni Shitanda ga, Dou Medereba Ii? - Pótlékként amíg nem jön az új Frieren

Sasayaku You ni Koi wo Utau - Még fut, ha kijött teljesen nekiugrok. Kedvelem a yuri-t ;)

Unnamed Memory - Még csak most indul majd. A beharangozó alapján szimpatikus - de majd meglátjuk.

Kono Suba S3 - De előbb még az S1-2 is hátravan mert idáig kimaradt valahogy.

ápr. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
25%

Mindig érdekes látni, hogy casual viewer miket néz és megmosolyogtató, amikor látom, hogy kihagynak anime of the season darabokat. :D



De azért, hogy én is válaszoljak:

Jelenleg 20 airing sorozatot nézek, de a folytatásokat nem listázom.

Jiisan Baasan Wakagaeru

Kaijuu 8-gou

Maou no Ore ga Dorei Elf wo Yome ni Shitanda ga, Dou Medereba Ii?

Re:Monster

Sasayaku You ni Koi wo Utau

Seiyuu Radio no Uraomote

Unnamed Memory

Yoru no Kurage wa Oyogenai

Grimm Kumikyoku (kakukktojás: hivatalosan már nem airing, mert egyszerre kijött mind a 6 rész)


Van pár, amit még nem volt kedvem elkezdeni, de tervben van.

Girls Band Cry

Shuumatsu Train Doko e Iku?

Wind Breaker

Hananoi-kun to Koi no Yamai

Bartender: Kami no Glass

Blue Archive the Animation

Henjin no Salad Bowl

Karasu wa Aruji wo Erabanai


Persze nem biztos, hogy mind elkezdem meg ha közben bejön valami, amiről kiderül, hogy jó, akkor az is rákerülhet a radaromra.

Ez egyébként aránylag rövidnek is tűnik. A folytatásokkal együtt viszont már masszívabb lista.

ápr. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, de rohadt fölényes a stLusod, úristen. Azért, mert szerinted, cagy bárki szerint egy anime most nagyon megy, nem kell mindenkinek megnézni. Akér hiszed, akár nem, sokan úgy vagyunk, hogy azt nézzünk meg, ami nekünk, személy szerint érdekes, nem a hype, meg a "minden szart is nézzünk meg, mert azzal kell flexelni, hogy mindent is láttál".


Imádom a cringe "X DARABBAL A HÁTAM MÖGÖTT" szövegeket.

ápr. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ez valami fura népszokás itt az anime szekcióban, hogy egy teljesen szubjektív választ mindenkinek le kell pontoznia a tartalmától függetlenül?

Nem először látom ezt...


Vagy az a cél, hogy mindenki úgy érezze: akkor legközelebb válaszoljon nektek akinek két anyja van?

ápr. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!