Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A 2024-es tavaszi szezonból...

A 2024-es tavaszi szezonból mely animéket nézed vagy tervezed majd nézni?

Figyelt kérdés

ápr. 4. 19:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
25%

#9

"Utolsó, de rohadt fölényes a stLusod, úristen."

Jah, nagyon, az ne zavarjon, hogy semmi fölényes nem volt benne.


"Azért, mert szerinted, cagy bárki szerint egy anime most nagyon megy, nem kell mindenkinek megnézni"

Tanulj meg olvasni mielőtt kommentelsz. Egyáltalán nem arról beszéltem, hogy "nagyon megy".


"nézzünk meg, ami nekünk, személy szerint érdekes"

Látod, ilyen a fölényeskedés. Te vakon, nulla másodperccel a hátad mögött meg mondod még azelőtt, hogy szar és nem érdekes az, amire gondolok, pedig még azt se tudod, hogy mire gondolok.


"nem a hype, meg a"

Mondjuk pont megint egy underground show-ról van szó, amit alig néznek. Nézettség alapján nincs benne a top 20-ba sem.


"Imádom a cringe "X DARABBAL A HÁTAM MÖGÖTT" szövegeket."

Én is, azért vagy oltásellenes, igaz?

Nagyon cringe, amikor jön az orvos és mondja, hogy 10 évig tanult majd szerzett 20 év munkatapasztalatot és úgy állítja, hogy az oltás működik. Neked Gizi néni kell, aki egy napos auralátó tanfolyamot végzett, igaz?


Azért hallgatunk emberekre, akiknek tapasztalata van, mert az alapján már sokkal több mindent tudhatnak.

Ha valaki látott 2000 animét és úgy néz meg egy első részt, akkor jó eséllyel több dolgot meg tud majd állapítani, mint az, aki 10 animét látott életében.


Szánalmas, hogy milyen nagy pofája lett a kisgyereknek, akiknek köze nincs még a médiumhoz, de nekik aztán ne mondja meg senki, hogy 20-adjára nézik meg ugyanazt a történetet...

ápr. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Tanulj meg olvasni mielőtt kommentelsz. Egyáltalán nem arról beszéltem, hogy "nagyon megy"."

Nyilván objektív mérésekkel döntik el, mi a szezon animéje, véletelnül sem játszik közre a hype.



"Látod, ilyen a fölényeskedés. Te vakon, nulla másodperccel a hátad mögött meg mondod még azelőtt, hogy szar és nem érdekes az, amire gondolok, pedig még azt se tudod, hogy mire gondolok."

Na figyelj öcsi. Az, hogy engem mi érdekel, ahhoz nekem nem kell a te véleményed. Komolyan, olyan vicces, hogy úgy csinálsz, mintha te valami szakértő lennél.

De megint benyomod a "háááátad mögött" szöveget, mintha a seggeden ülés és anime nézés valami hatalmas hozzáértést igényelne.


Hogy az oltásokat honnan hoztad be a témába, arról végképp fogalmam sincs, de pont a hozzád hasonló tudálákos, megszállott weebek miatt néznek mindannyiunkat hülyének.

Nem tudom, hogy esetleg autista vagy-e, attól van ez a hatalmas becsípődésed, de megnézhetsz 3000 animét is, akkor sem te leszel az, aki megmondja, mi a jó és mi a nem jó.


Komolyan, te valami hatalmas tiszteletet és szakértő elbánást vársz, mert sokat nézel animét?

Úgy mondom, hogy szeretem az animéket; neked nincs életed, ember. Ezzel kell farkat méregetni, hogy te megnéztél 2000 animét? Most komoly?

ápr. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én ezeket fogom majd nézni ha lesz rá időm:


Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! 3

Kimetsu no Yaiba: Hashira Geiko-hen

Mushoku Tensei II: Isekai Ittara Honki Dasu Part 2

Boku no Hero Academia 7th Season

Kaijuu 8-gou

Maou Gakuin no Futekigousha II: Shijou Saikyou no Maou no Shiso, Tensei shite Shison-tachi no Gakkou e Kayou Part 2

Yozakura-san Chi no Daisakusen

Kenka Dokugaku


Az előzőből nézem még a:

Dungeon Meshi

Tsuki ga Michibiku Isekai Douchuu 2nd Season

Sand Land: The Series

ápr. 19. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

#12

"Nyilván objektív mérésekkel döntik el, mi a szezon animéje, véletelnül sem játszik közre a hype."

Egyrészt, nem azt mondtam, hogy az lesz, hanem hogy elég erős jelölt.

Másrészt, szerinted pl. a blu-ray eladások azok szubjektívek? Ha eladnak 10 ezer példányt, akkor az szerinted 500 csak? Vagy ezt hogy kell elképzelni, hogy szubjektív egy eladás szám?


"Az, hogy engem mi érdekel, ahhoz nekem nem kell a te véleményed."

Szóval csak ugyanaz a fölényes duma megy, elég szánalmas mit ne mondjak.

Pont arról van szó, kedves idióta, hogy ha valamiről nem tudsz, akkor nem tudod, hogy érdekel-e, mert nem tudod, hogy milyen.


"Komolyan, olyan vicces, hogy úgy csinálsz, mintha te valami szakértő lennél."

Ez mondjuk definíció kérdése, mert fogyasztok több animét, mint pár "szakértő".

De igen, én se hívnék mondjuk egy egyetemistát, aki matematikát hallgat matematika szakértőnek, de amikor egy elsőssel vitatkozik matekról, akkor azért lehet tudni, hogy kinek van nagyobb tudása és ez történik a mi esetünkben.

Láthatóan nagyon alapvető dolgokkal sem vagy tisztában, ami nem csak, hogy a "szakértőséghez" kellene, de már alap szint felett elvárt.


"Hogy az oltásokat honnan hoztad be a témába, arról végképp fogalmam sincs"

Az baj, mert akkor szellemi szintén nem ütöd meg a középiskolások szintjén, mivel egy sima párhuzam kifogott rajtad.


"de pont a hozzád hasonló tudálákos, megszállott weebek miatt néznek mindannyiunkat hülyének."

Nem, pont az olyanok miatt, mint te, aki nulla tudással mindent megszakért és oltásellenes.


"de megnézhetsz 3000 animét is, akkor sem te leszel az, aki megmondja, mi a jó és mi a nem jó."

A pontos számon vitatkozhatnánk, de egy ponton túl de, ezt szoktuk kritikusnak hívni és a társadalomban ez mindig elég elkülönült réteg. Pl. egy kritikus szavára ad az ember, ezért szokták kritikusnak tartani, viszont a tiedre nem ad senki.

És pont azért lesznek kritikusok, mivel már olyan "számok" vannak mögöttük az adott területen. Aki 10 ezer különböző étteremben evett már, amögött lesz egy olyan mennyiségű tapasztalat, hogy a következő éttermet jobban be tudja kategorizálni.


Te itt egyébként tényekkel vitatkozol, csak mondom.


"Komolyan, te valami hatalmas tiszteletet és szakértő elbánást vársz, mert sokat nézel animét?"

Lol, te mi a szarról beszélsz? Te kezdtél el beszólogatni nekem és folyamatosan fölényes hangnemmel beszélsz, hogy te mekkora k*rva kemény gyerek vagy, aki vakon megmondja mindenről, hogy milyen jó.


Csak hogy értsd, még ha fel is tesszük, hogy én itt verem magam a nagy tudásomra, te is pont ezt teszed. Csak a különbség az, hogy én láttam egy halom animét és vakon nem ítélkezem, míg te nem láttál annyit és vakon is ítélkezel.

Szóval még legrosszabb esetben is, nekem lenne mire ilyen nagyképűnek lennem, mint te, mert én tényleg beletettem azt az időt, hogy megismerjem a médiumot, amiről beszélünk.


Ritka szánalmas és gerinctelen, amit csinálsz.


"Úgy mondom, hogy szeretem az animéket; neked nincs életed, ember"

Ha igaz lenne, amit állítanál, akkor nem bizonygatnád, hogy te mennyire k*rva okos vagy, aki látatlanul megítél animéket.

Amíg én másoknak egy ajánlással jót akarok, addig te pattogsz, hogy mindenki dögöljön meg, aki okosabb, értelmesebb nálad.


Ezek alapján pedig neked nincs életed, mert ebben a kis dobozban élsz, ahol mindig magadat méregeted másokhoz.


"Ezzel kell farkat méregetni, hogy te megnéztél 2000 animét? Most komoly?"

Ezt te kezdted el. Te kezdted el magadat hozzám mérni, amire valamiért besértődtél.

Idézd már, hogy hol a k*rva anyjába beszéltem arról, hogy 2000 animét megnézted, amíg te mondjuk 10-et? Sehol. Ezt te találtad ki, direkt nem néztem le senkit. Te mérted magadat hozzám.

ápr. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ezt a kettőt biztos nézem.

The New Gate

Lv2 Kara Cheat datta Moto Yuusha Kouho no Mattari Isekai Life


Lentiekből majd meglátjuk milyenek a harcok illetve a történet.

Boku no Hero Academia 7

Unnamed Memory

Dekisokonai to Yobareta Moto Eiyuu wa, Jikka kara Tsuihou Sareta node Suki Katte ni Ikiru Koto ni Shita

Maou no Ore ga Dorei Elf wo Yome ni Shitanda ga, Dou Medereba Ii?

Mushoku Tensei II: Isekai Ittara Honki Dasu Part 2

Kaijuu 8-gou

ápr. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!