Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Az Asobi Asobase ennyire...

Az Asobi Asobase ennyire pszichopata anime sorozat lenne?

Figyelt kérdés

A YouTube az említett anime egyik részét mutatta ajánlásnak, hogy "esetleg ez is érdekel", de amint a címet beírtam a keresőbe, ledöbbentem, mennyire beteg, már szinte csak szadista jeleneteket látok.

Aki ismeri a fent említett animét, mit gondoltok róla?



ápr. 6. 08:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

miért lenne beteg? vígjáték az egész, sokszor a poénokat kihangsúlyozzák a karakterek rajz eldeformálásával amitől még viccesebb lesz

nem tudom mire gondolsz hogy beteg, mi beteg benne? ütős poénok vannak benne, szerintem jó anime

ápr. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Csak annyira abnormális poénok azok, hogy már nekem kicsit so(k)k xD

Valamelyik részében egy csaj hangja durván eltorzult, mintha 3 külömböző hang szólna belőle, ami még ijesztőbb, olyan ördögi hang. :D

ápr. 6. 09:10
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg sokkal betegebb anime is van az Asobi Asobasénél.
ápr. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem tetszenek ezek a poénok, sokkal jobban mint a könnyedebb poénok mint pl ebben: Danshi Koukousei no Nichijou - persze ez is király anime, de Asobi jobban bejött
ápr. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!