Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ha Rin és Kakashi vele maradta...

Ha Rin és Kakashi vele maradtak volna akkor Obito lehetett volna Hokage?

Figyelt kérdés

ápr. 6. 09:27
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Nem, hiszen akkor később Itachi végzett volna vele is, ahogy a többi Uchihával.
ápr. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

De ha Itachi elkezdte volna öldökölni a népet, akkor nem nyílt volna meg Obito-nak a mangekyou? és akkor eltudott volna bújni Itachi elöl a külön kis dimenziójába, vagy szimplán elmenekülni


bár ez a mangekyou megnyitás se tiszta nekem, Sasuke-nak miért nem nyílt meg Itachi előtt? nem úgy van hogy egy szeretted halála megnyitja? látta hogy a szülei meghalnak, ez nem bug?

ápr. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Sasuke ténylegesen nem látta a halálukat, csak a holttestüket.

Amúgy de, könnyen lehet hogy Obito Mangekyou-ja is felébredt volna amikor a szerettei halálát látja, de nem valószínű, hogy azonnal ki is tudta volna használni. Vagy a fene tudja, az ilyesmi már csak az írótól függ, hogyan szeretné továbbvinni a történetet.

ápr. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nade ha Obito nincs Madara befolyása alatt, akkor nincs Kilencfarkú támadás, és nem hal meg Minato, amiből következik hogy nem gyanusítják az Uchihákat, így pedig valószínű hogy Itachinak nem kell kiirtani a klánját.


Amennyiben feltételezzük hogy így alakul, én nem vagyok meggyőződve róla hogy Obitoból Hokage lenne. Minato nem sokkal (kb 10 év) idősebb nála, és mire pedig túl öreg lesz hogy elláthassa a feladatát, olyan shinobik is sorban állhatnának a pozícióért mint akár Itachi, Kakashi, esetleg Sasuke akik alapvetően tehetségesebbek voltak mint ő. (Feltételezve hogy Obitonak nincs Kamui-ja. Ha akkor más a helyzet)

ápr. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tényleg, ez eszembe se jutott.

Ellenben Fugakuék már jó ideje szervezkedtek, függetlenül attól hogy gyanúsították őket. Lehet hogy akkor így váratlanul érte volna Konohát és sikerrel is zárult volna az Uchiha puccs?

ápr. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hittem hogy azután kezdtek igazából lázadozni miután áttelepítették őket a falu "szélére", az pedig a Kilencfarkú támadása után/miatt történt, nem? Egyébként szerintem Minato alapból jobban kezelte volna a helyzetet mint Hiruzen, arról nem is beszélve hogy nem hagyta volna magát manipulálni Danzo meg a két öreg által.
ápr. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem, a második hokage kezdett ilyen mostohán bánni velük, ő telepítette ki őket a város szélére is. Még bőven Minato és a Kilencfarkú támadása előtt.
ápr. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Obito nem ezt mondta Sasuke-nak. És nem lett volna oka itt hazudni, mivel ennek utána lehet nézni a Konoha-i feljegyzésekben viszonylag könnyen, gondolom. [link]
ápr. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 everlight ***** válasza:
100%
Obito Madara segítsége nélkül egy nyomorék lenne tolószékben. A kő ugyan úgy össze zúzta volna,a testének jobb odala zetsu sejtekből áll,plusz oda adta az egyik szemét Kakashinak. Így semmiképpen nem lett volna belőle Hokage.
ápr. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!