Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok ilyen animéket...

Tudnátok ilyen animéket mondani? (mármint ha létezik eggyáltalán ilyen)

Figyelt kérdés

olyan animét keresek amiben van egy ember aki igazán betegesen erős(mármint emberi mércével acért egy sárkányt nem pofoz agyon) és beleszeret egy lány


Tudom hogy nem egy regény de egy animében se láttam még ilyet DE szivesen látnék



2012. szept. 15. 23:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Lévén a shounen animékben általában főszereplő és társai esetleg ellenségei emberi mércével betegesen erősek van ilyen .. Példák kellenek ?
2012. szept. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Háááááááááááát ja
2012. szept. 16. 00:11
 3/10 A kérdező kommentje:
de az a lány mindenképen legyen benne!!!
2012. szept. 16. 00:25
 4/10 anonim ***** válasza:

Pl : hogy a legnagyobbak közül említsek , One Piece - Sanji minden 2ik lányba szerelmes lesz , ráadásul hatalmas erő van a lábában.


A Most futó Campione és Hagure Yuusha no Estetica


HagaRen & HagaRen (2009)

Teljes fordítotja szóval hatalmas erejű csaj és beleszeret 1 gyenge emberbe : Claymore


Deadman Wonderland

Itsuka Tenma no Kuro Usagi

.Hack//Roots (fogjukrá)

Zero no Tsukaima

Dog Days

Bakemonogatari

Dance in the Vampire Bund

Sekirei & Sekirei Pure Engagement /fordítotja , sok csaj harcol 1 fiuért/

Naruto-ra is rálehet fogni , mert teccikneki sakura

Asu no Yoichi!

Rosario + Vampire & Rosario + Vampire CAPU2 /Szintén lányok harcolnak 1 fiuért/

Kore wa Zombie Desu ka? & Kore wa Zombie Desu ka? of the dead

Brave 10

Maken-KI /megint lányok harcolnak szóval a fordítotja/



ne haragudj hajnali 1kor fejből csak ennyi telik.

2012. szept. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
úgy látom valamit nagyon kifelejtettek a gyerek elpusztíthat egy kisbólygót vagy egy nagyobbat nő van benne a legjobb anime a HEROIC AGE a gyerek minden kinél erőse ez volt az egyetlen anime amibe a főhős bármit és bárkit el tud pusztitani
2012. szept. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a Heroic age-ről még életemben nem hallottam pedi most eléggé ráfügtem az animékre csak az a baj hogy már kezdenek fogyni a címek amiket nem láttam a második válaszoló is tudot néhány címet mondani amiről még életemben nem hallottam szóval mindkettőtöknek nagyon szépen köszönöm
2012. szept. 16. 12:44
 7/10 anonim ***** válasza:

De miért vagy ráfuggve pont erre a powagyerekvagyok és belémszeret minden csaj témára ?:D

Van 1-2 mestermű aminek köze nincs a témához mégis magával ragadó hangulat , had ne említsem példának : Code Geass , HagaRen vagy Steins;Gate

2012. szept. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy erre a témára vagyok ráfügve csak annyit mondtam hogy az animékre
2012. szept. 16. 14:09
 9/10 anonim ***** válasza:
Olyan shounen, amiben a főhős elég erős és beleszeret egy lány kevés van, de az Inuyasha pont ilyen. Nem csak a harcokra fordítanak időt, hanem a szerelmi részekre is.
2012. szept. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Yu Yu Hakusho,FMP,FMA,Ichiban Ushiro no Daimaou
2012. szept. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!