Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen animét/rajzfilmet...

Milyen animét/rajzfilmet néznétek szívesen?

Figyelt kérdés

Konkrétan érdekelne a műfaj,történet pár mondatban,a világa,karakterek,hangulat,látványvilág,stb.

Illetve,hogy mitől jó egy anime,mit szerettek bennük,mit nem szerettek bennük,és,hogy mit szerettek jobban,az animéket,vagy a rajzfilmeket.

Légyszíves fejtsétek ki,amennyire csak lehet! :)

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat! :)



2012. okt. 3. 20:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nézz meg 1-2-t és meglátos te is.

Nekem kiskoromban kezdődött a Dragon Ball-lal, mivel "verekedős mese" volt ezért mindenki nézte így én is és szerettem

aztán az RTL-en hétvégén mindig ment az Inuyasha, akkor azt követtem nyomon és így egyre jobban ráálltam az animére (mondjuk mangát jobban szeretem, az a képregény típusa)

Engem az fogott meg, h egy teljesen más világ mint a miénk. Nálunk karikásostoros pulikutyagazda hortobágyi emberek vannak, akik pálinkát isznak meg disznót vágnak (nincs is ezzel semmi gond). Az animékben, Japánban persze teljesen más a kultúra, az élet meg minden és ez nekem nagyon megtetszett. Illetve a legtöbb animében vannak természetfeletti lények, különleges erővel rendelkező szereplők stb és van olyan amibe bele tudja magát élni az ember, van olyan anime amiben szívesen élne ő is.

Nekem pl attól is jó egy anime, ha vannak benne vicces részek és élvezhető harcok, illetve a történet nem annyi mint a Dragon Ball-ban (főleg DB Z,GT-ben).


Ha elakarnád kezdeni, akkor van a Death Note, azt mindenképp ajánlom megnézésre, azt az olyan haverjaim is szeretik akik egyáltalán nem néztek/néznek animét.

2012. okt. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nurarihyon no Mago (anime)

A látvány igen jó, a grafika nekem nagyon tetszik. A karakterek jól formáltak, szépen kidolgozottak, a karakterdizájn meg nagyon tetszik. A történet nagyon tetszik, a múlt és a jelen avagy a valós és nem valós (most nem jut eszembe rá jobb szó xd) egybefolyása.

Gintama (anime)

Hát ehhez nehéz írni :D A karakterek jól kidolgozottak, a karakterdizájn egyszerű, mégis más. A karakterek szerethetőek, sőt én imádom őket :D mindenféle elborult gondolat. Miután eléggé paródia így az arcok viccesen vannak megrajzolva, és ezt nagyon imádom.

A történet meg valami eszement baromság keverve még több hülyeséggel. Nem lehet nem szeretni, Van benne sok utalás és rengeteg szóvicc. Ez az amit szeretek benne, a legkomolyabb pillanatban is ott van a humor, amitől a földön fekszel. Nem tudok negatívumot mondani rá, esetleg azt hogy sok jelenet van amiben meztelenül vannak (a fiúk) de a poén kedvéért és ki van takarva XD (ne gondolj rosszra)

Olyan animéket/játékokat/személyeket parodizálnak ki mint Super Mario,Bleach,One Piece,Dragon Ball, még Jackie Chan is kapott szerepet benne.

Rajzfilmből számomra a SpongeBob ami megunhatatlan. A sok hülyeség ami áramlik ki belőle.. (az unokaöcsém azt hitte a medúzák elektromosságot bocsátanak ki mint a mesében XD) Amúgy igen, soka vicc és semmi komolyság :D ezeket szeretem a legjobban. Itt is letisztult a grafika, olyan amilyennek egy mesének kell lennie. A karakterek meg itt is felejthetetlenek.


Persze tudnék még mit írni, de így már van itt egy regény, szóval ha gondolod akkor még tudok hasonlókat :D más műfajokból is, és szintén regényeket XP ha gondolod írj még, ha kíváncsi vagy

2012. okt. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Elég nagy anime fan vagyok , Seinen , Echi és Mystery-ket szeretem.

Shounen-t is de abból inkább a hosszúakat .. One Piece, Naruto,Gintama,Fairy Tail..stb

2012. okt. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

Jöhetnek még a válaszok!

Amúgy én is nagy anime/rajzfilm rajongó vagyok,szóval nem azért tettem öl a kérdést mert nem tudom,hogy melyiket nézzem,stb.,hanem csak érdekel,hogy a többség mit szeret. :D

2012. okt. 4. 15:37
 5/14 anonim ***** válasza:
Tessék a népszerűek : [link]
2012. okt. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

A Death Note meglepett xD

2012. okt. 4. 16:01
 7/14 anonim ***** válasza:
Én animeből is azt szeretem, mint minden másból, ami klisé mentes, szórakoztató, változatos, de mégis meg van az egyedi stílusa, ahol szerethető karakterek vannak, érdekes történetek és nem erőltetett.
2012. okt. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2012. okt. 4. 19:18
 9/14 anonim ***** válasza:
miért lepett meg a Death Note?
2012. okt. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Mert első helyen van. Oké,hogy érdekes,meg látványos,de nem tudom,én nem azt tenném az első helyre. (Bár ne kérdezd,hogy akkor mit,mert nem tudnék rá válaszolni.)
2012. okt. 4. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!