Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Milyen animét/rajzfilmet...

Milyen animét/rajzfilmet néznétek szívesen?

Figyelt kérdés

Konkrétan érdekelne a műfaj,történet pár mondatban,a világa,karakterek,hangulat,látványvilág,stb.

Illetve,hogy mitől jó egy anime,mit szerettek bennük,mit nem szerettek bennük,és,hogy mit szerettek jobban,az animéket,vagy a rajzfilmeket.

Légyszíves fejtsétek ki,amennyire csak lehet! :)

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat! :)



2012. okt. 3. 20:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Rajzfilmekből a régi jó egész estéseket, amiket még rajzoltak, ez nem azt jelenti, hogy nem bírom a mostani 3D-s animációval készülteket, de azokból hiányzik valami...

A régebbi rajzfilmekből is inkább azokat amik állatokkal kapcsolatosak, így szeretem a Disney pár filmjét is, még ha a világfelfogásukkal (a régivel) nem értek egyet (szerencsére ez nem nyilvánul meg az állatos rajzfilmjeikben, így lehet ezért is).


Az anime nekem sosem jött be, nem szeretem a japcsikat, az EU-s animék pedig nagyon gyengék. Nem kritizálom azokat akik szeretik az animet, de én mindig is irtóztam tőlük!

2012. okt. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2012. okt. 21. 09:23
 13/14 anonim ***** válasza:

Huh, annak örülnék ha a kedvenc mangámbol lenne anime :D


Hoshi no Samidare


AZ elsö pár fejezete kicsit uncsi, de majd beindul, utánna meg letehetettlen :D Magyarul jelenleg kb 40 fejezet elérhetö a neten, és hetente jön az uj rész leforditva.


Történet:

Jelenben játszodik. A föhös Amamiya Yuuhi, egy 18 éves antiszoc egyetemista. Egy nap arra ébred hogy egy gyik van az ágyában, aki tud beszélni. :D

A gyik elmondja hogy egy gonosz mágus elakarja pusztitani a világot, és csak a hercegnö és a lovagjai állithatják meg. A gyik kiválasztotta Yuuhit hogy legyen ö is egy lovag. Ha elvállalja akkor teljesül egy kivánsága.


Persze Yuuhit nem sokkal késöbb megtámadja a mágus egyik goleme, és a hercegnö majd megmenti.

Yuuhi, és a hercegnö, hát hogy is mondjam, nem azok a tipikus hösök :D És a többi lovag is egy örült. :D



Bár igy a történet kicsit gyerekesnek hangzik, de garantálom hogy sokat fogtok nevetni, és az érzékenyebbek meg sirni is. :)


Itt tudjátok elolvasni:

[link]

2012. dec. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

az animét kiskoromban azért szerettem mert szép letisztult grafikája van és nagyszemű karakterek vannak benne. aztán azért mert az egy másvilág. az animék sok színű, változatos témákkal jönnek elő (ellentétben a képregényekkel) és annyira egyedi és elgondolkodtató miniuniverzumokat képviselnek, hogy lehetetlen nem szeretni őket. kedvencem a FMA, Sword Art Online (haters gonna hate-.-"), megszerettem a véres dolgokat is mint az Attack on Titan, Btooom, Gantz.. stb. szeretem a mélyfilozófiai vagy elvont cuccokat is. vagy csak egy kicsit is más világban játszódjon mint a miénk.


én is nagy rajzfilm rajongó vagyok:D kedvenceim a régi cartoon networkös rajzfilmek (kivétel Scooby Doo, prérifarkas és a gyalogkakukk, boci és pipi, én vagyok menyus, meg a görcs ikrek s az ilyesmik) kedveneim talán Nyomi meg Chowder meg Bátor:D annyira imádom őket:D a Disney rajzfilmeket is szeretem a néha semmitmondó vagy épp hogy rossz tanulsággal rendelkező jellegük ellenére is:) és szeretem az animációs filmeket is:D nagyon szépek tudnak lenni:D

2014. szept. 17. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!