Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ha készíthetnétek egy rajzfilm...

Ha készíthetnétek egy rajzfilmet/animét, az milyen lenne?

Figyelt kérdés

Először is animét,vagy rajzfilmet néznétek szívesebben? Vagy a kettő kombinált változatát? Milyen műfajút? Milyen világban játszódjon? Egyszóval mindent,hogy szerintetek mitől jó egy anime/rajzilm,és milyen szereplőkkel tudnátok leginkább azonosulni,sok szereplős legyen,vagy kevés,stb.

Tényleg mindet a témával kapcsolatban! (Kedvenceiteket is leírhatjátok,és,hogy miért az a kedvencetek,mi a kedvenc anime/rajzfilm zenétek,stb.) :D



2012. okt. 22. 18:16
1 2
 11/14 Thunderfairy ***** válasza:

Én el tudnám ezeket animébe képzelni.


Waterworld vizivilág, Predator, Jurrasic park, Tűzgyújtó, Az árva, Védtelen gyermek.

2013. jan. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nagyon pazar animék lennének! *-*
2013. jan. 6. 13:43
 13/14 anonim válasza:
Én egy időutazós rajzfilmet csinálnék ami egy fiúr ól szól aki mindenféle időkben ragad és kihívásokat kéne megoldania hogy kijusson. Minden évad egy kor és lenne mondjuk ókor, középkor, újkor, jövő, jelen. Tehát 5 évados lenne és persze minden korban sok ellenséget és barátot szerezne akik a végén a jelenben egyesülnek és jön a végső csata a jók és a rosszak között
febr. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
13 vagyok Soknszereplője és helyszíne lenne és lenne benne egy csomó dal és persze szerelem. Tehát egybegyúrnám a Romantikát az akciót a kalandot és a musicalt.
febr. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!