Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ti miért szeretitek az animeket?

Ti miért szeretitek az animeket?

Figyelt kérdés
Látom, hogy rengeteg lány nagyon szereti az animeket. De miért? Mi jó bennük? Én nagyon régen néztem fiú létemre de nekem annyi jött le az egyikből, hogy varázsolnak benne meg ilyesmi. Lányok nektek mi tetszik benne?

2013. aug. 3. 20:45
1 2
 1/17 Tomika8874 ***** válasza:
100%
Fiú vagyok, és szerintem az jó bennük, hogy olyanok mint a filmek. És a Harry Pottert nem szereted?
2013. aug. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
DEDE. azt szeretem. :)
2013. aug. 3. 20:50
 3/17 anonim ***** válasza:

Nos szerintem te valamit nagyon félre néztél. Varázsolnak benne? És? Ember külön műfajok vannak. Az egy dolog hogy átlag és a többség.. sajnos.. oda van a sablonokért, de van rengeteg más olyan dolog ami egyedi és baromi szórakoztató.


Lásd: Berserk; Code Geass; Death Note stb.. bármelyik komolyabb anime, ami fektet a történetre.

2013. aug. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Hát igazából nem is tudnám megmagyarázni... (de nem a varázslat miatt az biztos x'D)

Tulajdonképpen animéken nőttem föl. Ahogy az egész korosztályom. Pokémon, Digimon, Yu-Gi-Oh, Dragon Ball, Kaleido Star.. stb. Sőt az Inuyasha-t anyukámmal együtt néztem. :'D

Lényeg a lényeg, ezen nőttem föl, tehát nekem tök természetes dolog, hogy vannak, és nézem őket. Szerintem semmivel sem különbek, mint a filmsorozatok. Persze rajzolva vannak.

Az animéknél is vannak kategóriák, mint a filmeknél is. Mindenki megtalálhatja a saját korosztályának és stílusának megfelelő sorozatot. Horror, vígjáték, paródia, dráma... stb.

Te azt nem érted, MI (az egész anime kedvelő közösség) miért szeretjük... MI pedig azt nem értjük, TI (anime ellenesek tábora) miért nézitek le ennyire ezt a műfajt. Persze tisztelet a kivételnek (lehet te is ide tartozol, nem tudom megállapítani), akik szimplán csak elfogadják, és nem foglalkoznak vele...

Az viszon nem értem, honnan jött, hogy lányok nézik. Fiúk szintén vannak, sőt talán még többen, mint a lányok a sok hetai miatt... :'D

Kicsit hosszúra sikeredett a válaszom, remélem nem bánod! :D

2013. aug. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Attól hogy rajzolva vannak nem biztos hogy különb mint egy sorozat vagy egy film. Nézd meg a Death Note-ot, engem felnőtt létemre is összezavart annyira körmönfont és csavaros.
2013. aug. 4. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Na pl.: Régen a pokémont néztem meg a caleido start. Na meg tavaly nyáron adtak a cartoon nettworkon 1 olyan focisat. Valami eleven volt a neve. Én nem is szeretem a a focit mégis nagyon megtetszett. :))) Amúgy én nem az vagyok aki gyűlöli hanem csak szimplán nem értem, hogy mit lehet benne szeretni. JÓJÓ tudom, hogy mindenkinek más tetszik. Csak úgy érdekelt ez a dolog.
2013. aug. 4. 07:11
 7/17 anonim ***** válasza:

Figyelj, te most azokat sorolod fel, amiket leginkább gyerekeknek szánnak, és a rajzfilmadókon mennek.


Az anime nem mese, hanem animált film, különböző kategóriákkal.


Ahogy már írták vannak kifejezetten felnőtteknek való, van ami tényleg bonyolultabb, mint egy film, van olyan, amiből filmet készítettek.


Ez nem gyerekeknek való, ez nem mese, hanem ízig vérig film, csak színészek helyett animációk vannak benne.

2013. aug. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
2013. aug. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Gyémántlány ***** válasza:

Nézz Bleachet, vagy komolyabb animéket. A gyerekeknek kitalált animékben persze, hogy nem látod meg a jót, hiszen nem a te érdeklődési körödnek megfelelő.

Az animék olyanok, mint a könyvek, vagy a filmek. Azonosulni tudsz a szereplőkkel, átérzed a problémáikat, velük nevetsz, és sírsz is néha. Ennél pedig nincs is jobb dolog a világon. :)

2013. aug. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Te nem azt nem érted, hogy mit nem lehet benne szeretni, hanem hogy mi az anime.

Varázsolnak benne... igen, van olyan is. A filmben is van olyan.

Az anime japán rajzfilm, ennyi, azon belül van rengeteg műfaj ,stílus, gyerekeknek, felnőtteknek, fiúknak, lányoknak, pont mint a filmeknél, annyi különbséggel, hogy ez rajzolt és nem színészek játsszák el.

2013. aug. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!