Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Az anime világban akarok...

Az anime világban akarok élni, mert utálom ezt az egész világot. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, bizonyos animékben a világ annyival szebb. Az emberek kedvesebbek egymással, figyelmesebbek és kevésbbé bosszúállóak. Tudom, hogy ez nem az összesre igaz, de 85% az animéknak egy sokkal barátságosabb világot tár elénk, ahol esély van arra, hogy valaki boldog legyen és ne csak életben maradjon. Tudom beteg ember vagyok és a kérdésem is talán az egik legfurább az oldalon, de sajnos vagy nem sajnos komolyan gondoltam a dolgot. Ez az egész itteni világ egy nagy fekete massza lett. Nem igazán élvezem az itt léted, és hiszem, hogy valahogyan le lehet oda jutni.

2013. aug. 7. 17:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Jáj!!:) Szerintem írj egy történetet, ott alkothatsz egy világot!!:) Animeszereplővé nem fogsz tudni átváltozni!!:S:)
2013. aug. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
*Ja és amúgy próbálj ne a rossz dolgokra koncentrálni, ne szorongj rajtuk!!
2013. aug. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

#1és#2 vagyok még mindig.

Volt vmi videó, most így elsőre nem találtam meg, arról szól emlékeim szerint, hogy ne a problémákon rágódjunk, úgy sem tudjuk őket megoldani, példának azt mondta, hogy vmi számlát pl nem tud kifizetni, akkor ne aggódjon azon, mert úgy sem fogja tudni; meg hogy elfogadtuk az adott sorsot, adott szerepet; és h próbáljunk meg a szép dolgokra koncentrálni, és akkor bevonzzuk a jót. Hogy ne a rosszra koncentráljunk; meg ne arra ami nincs, szal ne arra, hogy hiányzik a boldogság, hanem hogy szeretnénk boldogok lenni. Mert a hiány az rossz; azzal úgy ha arra koncentrálunk, akkor nem fog elmúlni, de hogyha sokat gondolunk valami jóra ,akkor be tudjuk vonzani. Meg van valami kozmikus cuccos, ahonnan kérni is lehet szépen, és akkor hát nemtom; am én nem értek hozzá, csak vmi ilyenek voltak abban a vidiben:)

2013. aug. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Kevered a valósággal az a nagy gond.. Az emberek alkották az animéket, ergo az animék világában élsz. Része a világnak, szóval benne élsz, bár mikor tudsz animét nézni. Ha magából a világból van eleged akkor az animékből is eleged van mert a világ tartozékai ahogy minden más. Tehát nem értem a logikát, miért lenne fekete massza a világ? Mert nem megy az élet? És? Nekem se, ráadásban én paranoiás vagyok mégis ki kell mennem el kell mennem dolgozni, igaz megtanultam vele együtt élni de még is rohadt nehéz dolgom van ha mindentől félek. Volt nekem is ilyen behúzódó korszakom nekem is. Szép lenne animében élni de lehetetlen, ezért miért nem éled az életed majd szabadidődbe leszarsz mindenkit és csinálod amit akarsz?
2013. aug. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek. De ez lehetetlen, na! Az a világ csak a képzeletedben, és a képernyőn létezik. Nem tudsz odamenni, sajnos :) Ha lehetne én is szeretnék, de... nem lehet. Ez a valós világ, itt kell megtalálnod a helyed, mert te is itt élsz :)) Meg fog változni a véleményed ezzel kapcsolatban, egy idő után :) Én sem szeretem ezt a világot, de nem lehet rajta változtatni. Legalábbis egyedül nem :) Nem te vagy beteg, amiért elvágyódsz innen, hanem ez az egész világ :)
2013. aug. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Pont azért csinálják olyan "tökéletesre" sok animében a világot. Ad valami pluszt ami ebben a világban nincs meg.

Én gyerekként (14-15 évesen) annyira megszállottja lettem a mágiának és egyéb természet feletti erőknek, hogy rengeteg időmet az agykontrollra szántam, gondolván, ha elég magas szinten űzöm csak sikerül alkotni valamit. de ez máig nem sikerült.

Amúgy ezt sajnos el kell fogadni. Ez a mi világunk. Az emberek (legnagyobb része) rossz és romlott.

2013. aug. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
10%
kérlek mond hogy ez csak egy fake kérdés...ennyire szánalmas senki nem lehet...
2013. aug. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Khm. Ha ennyire tetszik talan japanba kellene koltoznod vagy latogatnod mivel a japanok alkottak az animeket evidens,hogy onnan ered ez a temperamentum ,hogy kedvesek jok stb.. ami ugyan nem igaz mert ok arrol hiresek hogy pontosak es mindent a kozossegert tesznek meg stb viszont tell naon szep helyek,szentelyek vannak ott. Vagy koltozz ki falura az is szep es nyugodt
2013. aug. 15. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
93%
Oda tud.menni!!! Japánban van egy úgynevezett Raiko város megvalósították az anime városokat. Hordhatsz kardot és úgy öltözhetsz mint egy anime karakter csak elég drága egy odaút de sokan nem jönnek vissza :D próbáld ki nekem bejött
2014. febr. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%

Utolsó: én Japánba nem Költöznék. Azután a természeti katasztrófa után, Japán nem éppen a legbiztosabb pont a földön (azelőtt sem volt az, de most...).

Továbbra is azt mondom, hogy ha megtalálod a helyed, azokat az embereket, akiket szeretsz, és a célod, másképp fogod ezt gondolni. Talán már másképp is gondolod.

2014. febr. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!