Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Az anime világban akarok...

Az anime világban akarok élni, mert utálom ezt az egész világot. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, bizonyos animékben a világ annyival szebb. Az emberek kedvesebbek egymással, figyelmesebbek és kevésbbé bosszúállóak. Tudom, hogy ez nem az összesre igaz, de 85% az animéknak egy sokkal barátságosabb világot tár elénk, ahol esély van arra, hogy valaki boldog legyen és ne csak életben maradjon. Tudom beteg ember vagyok és a kérdésem is talán az egik legfurább az oldalon, de sajnos vagy nem sajnos komolyan gondoltam a dolgot. Ez az egész itteni világ egy nagy fekete massza lett. Nem igazán élvezem az itt léted, és hiszem, hogy valahogyan le lehet oda jutni.

2013. aug. 7. 17:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kezdj el OCkat csinálni.Az majdnem olyan,mintha anime vilégban élnéll.Amúgy teljesen egyet értek veled! *lö este nem tud helyesen írni*
2015. okt. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Sasuke~ válasza:
Ha a szerepjáték és a genjutsu nem válik be, egy kawaii kötél mindig megoldás haver!
2015. okt. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 fullmetalpanikkilari válasza:
Figyu én is sokszor agyaltam ezen. Én történetet írok és így sokkal jobban tudok azonosulni az anime világával. meg ha alszol akkor is elkerülhetsz egy olyan világba amilyenről álmodsz. a való világban meg inkább próbálj minél többet mosolyogni, hisz ezzel ártasz a legtöbbet a rosszakaróidnak. :D
2017. jan. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!