Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Fel lehet valahová tölteni...

Edócsa kérdése:

Fel lehet valahová tölteni történetet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nos, nekem az a problémám lenne, hogy írogatok saját történetet, és eddig fent voltam egy oldalon, aminek anime fanfiction style a neve. Jó ideig sokan olvasták és szerették, de aztán szünetet tartottam, így nem tudtam folytatni pár hónapig. Aztán amikor visszatértem, egyre kevesebben lettek olvasóaim, és lehet azért, mert túl nagy szünetet tartottam, de részben sajnos azért is, mert túl népszerű lett a yaoi (fiúxfiú szex), amit én annak ellenére, hogy a világunk igyekszik elfogadni a homo ideintitásokat, én valamiért nem bírom, egyszerűen más az ízlésem. És amiért már egyre kevesebben lettek, levettem onnan a történetemet.

Szeretném felrakni másik oldalra, mivel jó lenne, ha nemcsak magamnak kellene írogatnom, és az lenne a legjobb, ha olyan helyre raknám fel, ahol értékelik is a női-férfi kapcsolatot. Tudtok ilyen oldalakat? Előre is köszi! ^^



2014. máj. 3. 15:03
 1/7 Tengor ***** válasza:
Vezess blogot!
2014. máj. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kameko-san ***** válasza:
Myfict
2014. máj. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

fanfiction.net ez egy angol oldal szóval ajánlatosabb lefordítanod ha tudod.

De am nem értem. Ez akkor most saját vagy fikció?

2014. máj. 4. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha köze van az animékhez/Japánhoz, akkor beküldheted pl. az animeweb.hu oldalra.
2014. máj. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket! ^^ Nos egy saját fikciós történetről lenne szó, olyan karakterekkel, amiket én találtam ki, szóval nem fanfiction, hanem tök saját történet (de azért nem olyan minőségű, hogy könyvben próbáljam kiadni, csak na, szeretek írni, és zavar, hogy senki sem olvassa, mert jó lenne megmutatni vkinek). vagyis arról van szó, hogy egy tök saját ötleten alapuló sztorit szeretnék felrakni valahová, ahol lehetőleg ne a melegszexes sztorik legyenek már az ászok, hanem legyen mondjuk nekem is esélyem arra, hogy páran elolvassák ^^"
2014. máj. 4. 17:08
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom h minek hajtogatod a yaoi ficeket. Mindenhol szoktak lenni mert ez egy elfogadott műfaj.

H ha teljesen saját akkor meg nem tudod oda feltölteni amiket mi írtunk mert be kell sorolni. Szóval marad a blog írás.

2014. máj. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudod nem engedi meg mindenkinek az ízlésvilága azt, hogy szeresse a homoszexet. Éppolyan ez, mint a vallás. Nem azt mondom, hogy nem fogadom el, de szeretném azt látni, hogy a női-férfi kapcsolatot is szeretik, mivel úgy veszem észre, manapság inkább azok az internetes történetek népszerűek, amelyekben a melegek szeretkeznek (és ezek java részét olyan tizennyolc éven aluliak írják, akik még a női-férfi szex lényegét sem értik...). Egyszóval olyan oldalt szeretnék, ami felnőttesebb gondolatvilágot képvisel, ahol kíváncsiak lehetnek az olyan "normál" történetekre, amiket pl. én is írok. :)
2014. máj. 4. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!