Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » SAO 2-ben ki az a fekete...

SAO 2-ben ki az a fekete ruhás/kardos csaj?

Figyelt kérdés

Most kezdtem és a 2. részét fejeztem be. Asuna és Kirito benne lesz ebben az új játékban? Igaz nem Kirito az a fekete ruhás-hajú, kardos csaj, aki az op-ben is benne van? :D

jöhet spoiler

Ebben van szerelmi szál lesz Kiritoén kívűl? AA-on nem volt ott a romantikus cím szó. Tudom most fut meg minden... és mikor jönnek új részek mert AA-on csak 14 rész van eddig és elég lassan rakják fel.

bocs a sok kérdést :D

előre is köszönöm!



2014. okt. 18. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Kirito átkonvertálva az a 'csaj'.

Asuna nem lesz benne.

Nem biztos, de Sinon szereti Kiritot majd.

Többire nincs válaszom

2014. okt. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

programhiba végett Az előző évad főhőse, Kirito-kun lesz az a bizonyos csaj (az avatárja legalább is).

Sinon beleszeret Kazukaya-ba, ez elgé biztos.


A részek azért jönnek lassan, mert megakadt a gyártás, már 2 hete nem jött ki új rész (valószínűleg utolérték a mangát és nincs anyag, amiből dolgozni tudnának).

2014. okt. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ok köszönöm, folytatom is :)
2014. okt. 19. 17:34
 4/4 anonim válasza:
#2 Ki az a Kazukaya ? Úgy tudom, hogy a rendes neve az : Kirigaya Kazuto, nem ?
2015. júl. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!