Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Fairy tail esetében szerintete...

Fairy tail esetében szerintetek az anime sokkal rosszabb, vagy nem baj ha azzal kezdem, és nem a mangával? Többi lent

Figyelt kérdés
Én az anime 100. részénél tartok éppen, és igazából eleve már a mángával kezdtem volna, de nem tudtam rendesen hozzájutni. Most viszont kicsit több tapasztalatom van a terén és tudom, hogy általában sokkal többet "ad" a manga. Szerintetek most elkezdjem a mangát (nem előről, csak onnan, ahol az anime a 100. résznél tart), vagy ott már nem tudnám felvenni a fonalat? (angol manga nem probléma)

2015. dec. 23. 00:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Igazából nem sok különbség van a manga és az anime verzió között, úgyhogy könnyedén lehet onnan folytatni a mangát, ahol az animét félbehagyod. Vannak kis részletbeli különbségek, de semmi olyan, ami megnehezíteni a megértést.

A mangát még jelenleg is olvasom, de az animét a 2014-es sorozat 10. része körül félbehagytam, mert már nem bírtam elviselni.

2015. dec. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy ideje egy katasztrófa az egész, még volt hangulata az Edolas arcban, meg a szigeten de azután... #Awful
2015. dec. 23. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pont a szigetnél tartok..
2015. dec. 23. 01:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Ott még volt hangulata. Manapság annyit érzek belőle hogy a csöcsök fontosabbak mint a történet.
2015. dec. 23. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

az előző válaszolónak: én is így tartottam de tovább néztem és az új részek tele vannak harccal

SPOILER!!!

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Most például feltűnt az összes sárkány, aki eltűnt, és Natsu apja Igneel meghal...

Bocsánat a spoilerkedésért!

2015. dec. 23. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!