Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mennyire vagy anime-függő? Én...

Mennyire vagy anime-függő? Én legalább 20 részt megnézek naponta különböző animékből.

Figyelt kérdés

Ez nem vicc! Hétköznap 20 rész mivel aludni is kell munka miatt, hétvégén még ennek a dupláját is képes vagyok megnézni... Kb. 1 év alatt megnéztem 300 különböző sorozatot...


Ti mennyire vagytok függők?



2016. febr. 18. 16:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Huha, nekem a 20 rész nem menne. Volt olyan, hogy egy anime nagyon megetetszett és akkor egy nap megnéztem belőle mondjuk 7-8 részt, de csak hétvégén vagy szünetben, hétköznap esténként 1 és ha túl izgalmasan van vége akkor max 2 anime. Igazából szerintem nem vagyok függő, de szeretek animét nézni, csak én valahogy egy idő után megunom, úgyhogy van, hogy egy-egy anime között több hónap is eltelik.
2016. febr. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Én múlt szombaton néztem meg 20 részt egy animéből és így semmit sem tanultam.. Ezért azzal büntetem magam, hogy péntekig nem nézek xD

Amúgy egy nap max 5-6 rész. Nem szeretem, ha hamar vége van egy olyan dolognak, amit nagyon megszerettem és a szívemhez nőtt. Lol :D ez nyálasra sikerült

Viszont ha nem nézem, akkor meg arról olvasgatok dolgokat, vagy mangát olvasok. Szóval: I💞Anime&Manga

2016. febr. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

'Hétköznap 20 rész mivel aludni is kell munka miatt'

Ezt nem igazán értem :D


Nem tudom mit dolgozol, de nekem kb napi 2 óra szabadidőm van, amit tényleg bármire használhatok. Az összes többi időmet elveszi a munka és minden egyéb léthez szükséges tevékenység. A 20 rész nekem csak akkor férne bele, ha nem aludnék :D

A mai nap kivétel, mert a pénteket kivettem szabadnapnak.


A saját válaszomra rátérve hétköznaponként átlagosan 1-2 részt nézek meg, hétvégén viszont, ha nincs semmi más dolgom/tervem, néha megnézek napi 12 részt is.

Egyébként kb 7 éves korom óta nézek animéket, most 22 vagyok és még 'csak' 220 sorozatot néztem végig (onnan tudom, hogy vezetem MAL-on), úgyhogy a 300 egy év alatt elég durván hangzik :D

2016. febr. 19. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nyáron 20 suli időben nagyon ritkán
2016. febr. 19. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 D-Mano ***** válasza:

3 éve nézek neten is animét (ekkor vettem rá magamat, hogy feliratosan nézzek bármit is). Különböző periódusaim voltak ezalatt: volt, hogy hetekig egész nap animéztem, ha tehettem (de csak hétvégén és szünetekben), ezek közben pedig hónapok alatt is csak néhány animét néztem végig összesen, mivel nekem másféle ingerekre is szükségem volt közben pl. filmek, olvasás. A családomat meg az emberi kapcsolataimat meg még a nagy animedömpingjeimben sem hanyagoltam.


Mindenkinek többféle ingerre van szüksége: kell valami munka vagy tanulás, valami másik hobbi is, lógni a haverokkal, ilyesmi. Ha ezeket az anime elnyomja az nem vezet semmi jóra, a néhány animedömpingem között egyetlenegyszer előfordult, hogy ezeket túlzottan elnyomtam, és utána nagyon kiégettnek éreztem magam, azóta sem volt ilyen.

2016. febr. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
20 részt? az kb 8 óra. ha hétvégén a dupláját is megtudod nézni, akkor 16 órát szánsz anime nézésre? szép. ha hétvégén (szombaton és vasárnap) egyhuzamban csak animét néznél, akkor kb 120 részt is tudnál nézni. és ha a mostani animéket nézzük, amik kb 13 részig futnak, 9 animét biztos meglenne.
2016. febr. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

hát úgy nézem oket hétkoznap hogy lazább, shoujo, slice of life animéket napi 5 rész, tehát 17:00 - 19:00-ig, aztán akció, ecchi, horror, dráma animékbol 14 rész, tehát 19:10 - 00:00-ig. 19:00 és 19:10 kozott pedig eszek-iszok aztán rohanok vissza animét nézni

Hétvége még ettol is durvább

2016. febr. 19. 10:50
 8/16 anonim ***** válasza:
Anime függő régebben voltam, gyakorlatilag egész nap reggeltől késő estig azt néztem csak, semmi mást nem csináltam. Most is szeretek néha nézni, de már ritkábban, most inkább anime stílusú meg japán játékokkal játszok ps-en, meg manga típusú rajzokat gyártok meg vocaloid zenéket is alkotok. Szóval minden amit csinálok valahogy kapcsolódik az animékhez most is. Ja meg persze mangákat olvasok és fordítok néha. Szóval ja, nekem ilyen függőségem van, ami nem csak animére korlátozódik.
2016. febr. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Jelenleg heti két részt nézek meg a két most futó animéből. Többre nincs időm sajnos, de amikor volt rá idő, akkor heti max. ~30 rész, 1 nap pedig max. ~12 rész.


Bár ha találnék egy ilyen lányt, aki napi 20 részt néz meg, hát... én összejönnék vele. :D

2016. febr. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Egy nap képes vagy majdnem 8 órát fordítani anime nézésre? Már nem azért, de szerintem ez már beteges egy kicsit. Nem tudom mit dolgozhatsz, de kétlem, hogy napi 8 órát át nézed, és egy évben 300 animét nézel meg. Borzasztóan egészségtelen egy egész napon át csak ülni és bámulni a monitort. Nem gyulladt már be a szemed? Biológia szakon vagyok és ez a szemnek akkora megterhelés, hogy hosszútávon nem bírja, úgyhogy szerintem ez sántít.
2016. febr. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!