Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mennyire vagy anime-függő? Én...

Mennyire vagy anime-függő? Én legalább 20 részt megnézek naponta különböző animékből.

Figyelt kérdés

Ez nem vicc! Hétköznap 20 rész mivel aludni is kell munka miatt, hétvégén még ennek a dupláját is képes vagyok megnézni... Kb. 1 év alatt megnéztem 300 különböző sorozatot...


Ti mennyire vagytok függők?



2016. febr. 18. 16:54
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
utolsó: komolyan annyit nézek. Munkahelyen reggel fél nyolctól délután fél négyig vagyok, ebédszünetben (déltől egyig) pedig lehúzom az animéket amit munka után fogok megnézni...
2016. febr. 20. 18:07
 12/16 anonim ***** válasza:
"8 óra munka, 8 óra pihenés, 8 óra szórakozás..." - ahogy mondja a nóta. Tehát te a szórakozásra fordított időt csak animékkel "töltöd" tele? Hány éves vagy, milyen nemű?
2016. febr. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Hogy nem fogytál ki még az animékből. Én is ezt csináltam, de már rég kifogytam a néhetőekből.
2016. febr. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
nme tudom, hogy kíváncsi vagy-e erre is, de én mondjuk egyáltalán nem szeretem az animéket. Engem kiráz a hideg azoktól a rajzoktól. Egyszerűen képtelen vagyok akár 1-et is megnézni.
2016. febr. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Én hétközben naponta kb. 6-7 részt nézek meg mert tobbre nincs idöm.

Én úgy vagyok vele, hogy ha nincs jobb dolgod szabadidödben akkor animézz de ha van valami amit szeretsz csinálni animézésen kívül akkor azt se hanyagold el.

2016. ápr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Azért azt tudod, hogy ez nem egészséges, ugye?
2016. ápr. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!