Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mondanátok olyan mangákat...

Mondanátok olyan mangákat amiket félbehagytak (vagy el se kezdték lefordítani) és lenne rá "kereslet"?

Figyelt kérdés
Gondoltam ha van egy kis szabadidőm akkor fordítok egy kis mangát és úgy gondoltam hogy adtok majd tippeket hogy mit fordítsak

2016. dec. 29. 22:04
1 2
 11/13 KaMamber. ***** válasza:

Hibi chouchou

Last game

Engem érdekelne!(nagyon meglepődtem hogy valaki ilyen kérdést is feltesz de közben meg boldog is vagyok)

2016. dec. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
mint írtam korábban most már elkezdtem egyet de ha belejövök akkor átgondolom azokat is amiket írtál
2016. dec. 31. 20:39
 13/13 A kérdező kommentje:

Ja és ha valaki szeretné hogy lefordítsak valamilyen doujinshit (inkább yaoi-t meg shounen-ai-t de nem feltétlenül) akkor írhatja a címét mert azokat bevállalom hogy most rögtön el is kezdem mert azokat egyszerűbb megcsinálni mert (általában) csak 1 fejezetesek :)

ja és ha már a oneshot-oknál tartunk azokat is lehet írni mert mint ahogy a neve is mutatja csak egy fejezetből áll

2016. dec. 31. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!