Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ismertek ilyen animéket? Pl....

Ismertek ilyen animéket? Pl. :Death parade, Angel Beats, Attack on titan, Charlotte

Figyelt kérdés
Olyan animét keresek aminek beszippant a világa.Amiket példának írtam nagyjából egy dolog köré épülnek,érzelmesek,jó a háttérzenéjük,szépen vannak megrajzolva.Számomra ezek jó példák a "jó anime" kifejezésre.Elég sokfajta animét megnézek,de mivel lány vagyok szeretem,hogyha van benne egy kis romantika,de ez nem tartozik a kikötéseim közé.Nem azt a tipikus shounen animét keresem-bár láttam egy jó párat ami tetszett-hanem komolyabbat.

2016. dec. 31. 15:36
1 2 3
 21/30 anonim válasza:
100%

Hát,most lehet "piszkálni" (trágárszűrő nem szeretne ha kiírnám) a kérdezőt,hogy most mé nem jó meg ilyenek,de ő megmondta mit akar,nem az átlagosat,hanem úgy a shounen animék 2%-át keresei.(Sok sikert hozzá,én se ismerek többet.)Amúgy meg valszeg nem horoort akar,haa már ott a Charlotte,fanservie meg a Attack on titánba pl.0 %-ban van.Lehet most itt izélni,hogy jaj mer neki semmi se jó,de te vagy bal....,ha nem a kérdésére válaszolsz.

Am,bocs,de én se fogok a kérdésre válaszolni,mert nem tudok,(én legalább tudom,hogy nem tudok),szal ja,meglehet kövezni!

Amúgy ja egy kicsit agresszív vagy kérdező!Mit ártottak neked szegénykék?

Ok,mondjuk értetlenek,de hát ez van.

Ám ha tényleg nincs több ilyen anime,akkor az azt jelenti,hogy ez az össz 2%-nyi csoda!:D

2017. jan. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Igen, értetlen vagyok, de nem tudom, hogy pl. a Bakemono no ko vagy a Psycho Pass miért nem jó
2017. jan. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim válasza:
Nem azt írta,hogy LÁTTA,amit meg nem az nem jó?
2017. jan. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
de. De nem írta látta-e
2017. jan. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

Azt írtam vagy láttam vagy mikor belenéztem nem tetszett.

Láttam a Bakemono no ko-t és a Psycho Pass is.Nos,ha ez volt minden problémád,remélem most már boldog vagy és elnézést,hogy nem fejtettem ki bővebben.

2017. jan. 2. 14:20
 26/30 anonim ***** válasza:
Bocsi, csak idegesít, hogy konkrétan le lettünk cseszve azért, mert nem tudtunk olyan választ adni, ami megfelelt volna neked, holott megpróbáltuk.
2017. jan. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

Megírnád nekem hogy melyik sorban csesztelek le konkrétan?

Meglehet,hogy kissé támadó hangnemben írtam,elnézést kérek érte,nem ált szándékomban megsérteni.

2017. jan. 2. 14:32
 28/30 anonim ***** válasza:

Szó szerint sehol, csak egy kis él érezhető a hozzászólásaidban.

Nem sértettél meg, nem kell bocsánatot kérned, csak zavart

2017. jan. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Értem,erre figyelni fogok a továbbiakban.
2017. jan. 3. 20:34
 30/30 anonim válasza:
Re:zero szerintem ez eleget tesz majd az elvarasaidnak.
2017. jan. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!