Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért gond az ha nem járok...

Miért gond az ha nem járok bulizni?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok és nem szoktam bulizni járni. Egy ismerősöm hívott, hogy menjek ma este velük kocsmába aztán szórakozóhelyre, de nemet mondtam, mert nem kívánkozok ilyen helyre. Egyébként nem szoktam otthon ülni, járok moziba, színházba, koncertre, most így télen jégkorizni, amikor jó idő van sokat biciklizek, barátnőkkel járunk cukrászdába, rengeteget utazok, tehát nagyon sok helyre járok. Viszont ha valaki megtudja, hogy ennyi idősen nem járok bulizni, akkor furán néz, meg rögtön megkapom, hogy most kéne járnom amíg fiatal vagyok és nincs gyerekem.
2019. dec. 31. 18:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond.
2019. dec. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is mondta már pár haver,hogy mennyek el,de őszintén nem szeretem az egészet,se a zenéket ,se a hülye tömeget,akik indokolatlanul isznak és cigarettáznak full divatból,ne tán drogoznak is és csak hülyén táncolnak meg ugrálnak arra ,amire alapból nem is lehet, a zene meg alapból egy kaptafa közeli. :D Bár felénk a bulihelyen van a mai zene mellett retró részleg is ,de valahogy a hangos veretés se tetszik alapból,ha komolyan akarkunk beszélgetni buli helyen kívül fogunk és nem ott valószínű,főleg úgy ,hogy a haverok tuti fix innának én meg nem vagyok az a jópofizó "szétittad magad ,de segítek neked te marha" figura. Nyilván ma már a fiatalság nem csak ott ismerkedik,de talán ott még személyesebb a dolog ,ettől függetlenül ugyan úgy lehetnek rossz döntések ,mint mondjuk netes barátkozásnál,de ha neked a barátkozás úgymond alapból is megy (sok helyre eljársz alapból is),akkor szerintem nincs gond,főleg ha pasid is van. :)
2019. dec. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!