Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek baj hogy nem...

Szerintetek baj hogy nem keringőzök a szalagavatómon?

Figyelt kérdés

Pár nap és itt van a szalagavatónk, részt venni részt veszek az eseményen, de a keringőben nem táncolok. Eleinte annyira nem vonzott a dolog, később viszont amikor megláttam próbálni a többieket mennyire élvezik meg hogy milyen szép ruhájuk lesz, akkor rossz érzés kerített hatalmába amiért én ebből kimaradok.

Nálunk úgy van, hogy osztályonként csak 4-5 pár táncolhat, de azt már jóval korábban kiválasztották. Nekem párom sem nagyon lett volna, mert nálunk összesen van 3 fiú akiket mind lefoglaltak, a többi osztályból senkivel sem vagyok jóban. Emelett nem vagyok benne biztos, hogy anyagilag tudtuk volna finanszírozni az egészet.


A szalagtűzésen, az egész műsoron, a bálon ugyanúgy részt veszek, szerencsére a barátom eljön, ott tudok majd táncolni. Természetesen az a cél, hogy jól érezzem magam. Nekem is van ruhám, igaz hogy nem olyan hosszú hercegnős, abroncsos, de szép. Ettől függetlenül félek hogy megbánom, hogy a keringőben nem vettem részt, és oldottam meg valahogy hogy bekerüljek. Bár az is lehet hogy túlreagálom. Szerintetek?


Volt már valaki hasonló helyzetben?



18/L



2022. okt. 19. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Én sem táncoltam, de másnapra már teljesen meg is feledkeztem róla.
2022. okt. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem maradsz le sokmindenről, de milyen fos iskola az ahol csak korlátozott számban táncolhatnak a végzősök?
2022. okt. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!