Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Omona Kpop party: vannak ott...

Omona Kpop party: vannak ott koreaiak és ha igen beszélnek magyarul? Akik voltak, azoknak mi a tapasztalatuk? Angolhoz nem vagyok elég bátor. A legjobb barátnőm is jönne, ő elég túlsúlyos, szerintetek jól érezné magát? Milyen ott a közösség?

Figyelt kérdés
Nem vagyok fanatikus, de érdekel Dél Korea és Japán, így szívesen beszélgetnék, barátkoznék velük.

2023. jún. 16. 07:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Néhány helyen simán előfordul a mosdóban is.. Vannak érdekes emberek, akiknek teljesen mindegy ki és hol:')
2023. jún. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
80%
11. Volt erre ott példa?! O.o
2023. jún. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ottaniról még nem tudok. Olyanról tudok hogy ott találkoztak és utána haza mentek együtt, de az megszokott. Szerintem itt még nem volt, a "néhány helyen" jelzővel általánosítottam, hogy előfordul ilyen a bulikban. Omonán szerintem nem volt még, de passz:D
2023. jún. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Régebben amikor szórakozóhelyekre jártam, akkor simán mentek a mosdóba. Nem csak tinik.

Szerintem erre már jobban figyelnek a takarítok és nem engedik.

De ők legalább egy nyelven beszéltek. :D

2023. jún. 26. 13:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!