Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van nasimentes mozi vagy...

Van nasimentes mozi vagy vetítés??

Figyelt kérdés
Tudom, ez legyen a legnagyobb problémám, de tényleg zavar a folyamatos csámcsogás, szürcsölés, cuppogás. Főleg csendesebb vagy komolyabb filmeknél, mert valami szuperhősös akcióvígjátéknál még elmegy, de annyira idegesített hogy pl egy Saul fia vagy Testről és lélekről alatt is végig nyammogás volt. A popcorn is mindig is zavart, de amióta sokan meg nachost is vesznek, na az még rosszabb :D de moziba járni ettől eltekintve meg nagyon szeretek. Van olyan, ahol csinálnak ilyen "nasimentes" termet, vagy ilyen vetítést, akár csak heti egyszer vagy bármi? Nem találtam semmit, pedig szerintem lenne rá igény. Én akár picivel drágább mozijegyet is kifizetnék, hogy a büfébevétel kiesését valamennyire kompenzáljam.

2023. jún. 19. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az kedves tőled, hogy picivel drágább jegyet is kifizetnél, hogy kompenzáld a mozit. Egy átlagos előadáson alsó hangon 100.000Ft a büfé bevétele, ennyivel kalkulálj.


Egyébként a művészmozikkal próbálkoznék a helyedben, ha még vannak ilyenek.

2023. jún. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%
A mozi nem a filmeken keres, hanem a kaján. Amúgy tényleg nem értem, mi bajod van. Én mizofóniás vagyok, de még sosem zavart semmilyen hangos csámcsogás, nem is lehet hallani, olyan hangos a film.
2023. jún. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj olyan időpontokban amikor kevesen vannak pl hétköznap délelőtt. Na meg persze nem az első héten aztán akkor alapvetően úgy sincs sok ember és nasizo se. Volt már hogy egyedül néztem így filmet szóval kB mintha saját mozim lett volna.
2023. jún. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!