Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért engednek be kisgyereket...

Miért engednek be kisgyereket korhatáros filmre a moziban?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam megnézni azt a kutyás vígjátékot. 16+ karikás film.

Kb 8-10 év körüli kislánynak simán odaadták a jegyet, jegyszedő sem foglalkozott vele.


Először arra gondoltam, rossz filmre ült be. El is kezdődött a film, 1 perc se ment még le belőle, már istenesen káromkodtak benne és péniszes jeleneteket dobtak a nézők elé.

A gyereket egyáltalán nem zavarta, végigülte a filmet.

Egyáltalán hogyan értette az utalásokat, hogy nem jött zavarba a percenkénti szex-viccektől, irgalmatlan cifra káromkodásoktól. Ez tipikusan olyan alpári film volt, mint a TED, csak szebb sztorival.


Kedves arcú, szemüveges, szőke kislányka volt, esküszöm azt hittem először, hogy eltévedt, de ez helyi mozi, itt csak 2 terem van, egyszerre ritkán megy 2 film.. nem tudom, érdekes jelenség volt ott a felnőttek között.


Moziban dolgozók! Ti kiadjátok gyerekeknek a 16-18+ os jegyet\beengeditek?

Nézők: ti milyen gyakran találkoztok ilyen jelenséggel?



2023. aug. 28. 19:14
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Egyrészről nem igazán megbízhatóságról híres oldalak és az egyik pont Wikipédia. Rotflol! Másrészről van mozis munkáltatói rendelkezés, amit én például ismerek... Ennyit erről és amúgy hónapok teltek el, úgyhogy off.
febr. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!