Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Folyton elalszom a moziban,...

Folyton elalszom a moziban, pedig szeretem ott nézni a filmeket, mi tudok ellene tenni?

Figyelt kérdés
Már próbáltam, hogy megiszom előtte 1 liter energiaital, de a végére akkor is csukódik a szemem. Valamiért ezt hozza ki belőlem.

nov. 28. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy még egy literrel és kérd meg a melletted ülőt, hogy ha elbóbiskolnál, rázza fel és öntse a nyakadba! :D
nov. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kipihenten menj moziba, előtte szundíts egyet otthon, ha teheted. Meg lehetőleg olyan filmet válassz, ami leköti a figyelmed. Ha beültetnének valami szuperhősös akciófilmre, amit már nagyon unok, szerintem könnyebben elálmosodnék én is. De ha valami számomra izgalmas történelmi vagy életrajzi filmről van szó, akkor nem álmosodok el. Főleg ha iszok előtte kávét.
dec. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!