Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Könyvolvasás vagy videójáték?...

Könyvolvasás vagy videójáték? Ha csak egyiket lehetne választani, melyiket választanátok és miért?

Figyelt kérdés
Csak egy szimpla kérdés. Régóta motoszkál a fejemben, gondoltam így reggel kiírom, mert érdekel ki mit választana ha időhiányában csak az egyikre jutna idő.

ápr. 11. 08:16
A kérdező szavazást indított:
Könyvolvasás
Videójáték
6 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
A videojáték unalmas, ostoba emberek szórakozása.
ápr. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Engem gyermekkoromban érdekelt utoljára videójáték, az olvasás viszont a mai napig megmaradt, és nincs is nap, hogy ne olvasnék.
ápr. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én egyiket se csinálom. Nagyon ritkán videójátékozok ha ki akarom kapcsolni az agyam, illetve neten szoktam olvasni leginkább tanulmányokat, ismeretterjesztőket. Engem nem kötnek le a könyvek, filmek, sorozatok. Sorozatot csak azért szoktam berakni hogy menjen valami háttérzaj, a történetre nem is figyelek, mert kb mindent láttam már ami érdekelt. Ezért sem olvasok könyveket, mert egyszerűen nem izgat a sztori. Az új filmeket/sorozatokat meg nem nézem mert zavar benne a túl nagy diverzitás. Úgyhogy ha már mindenképp választanom kéne egyet, inkább a videójáték pártján vagyok mert azt legalább néha csinálom. Viszont ha a netes tanulmányokat és ismeretterjesztőket a könyvolvasás alá vesszük, akkor meg az.
ápr. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#2 Nagyon helyes. Remélem ez így is marad. :)
ápr. 11. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!