Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Már megint Kitty szed férfi...

Már megint Kitty szed férfi hormon tablettákat?

Figyelt kérdés
Egyre fiúsabb, főleg az arca. Szinte 0 nőiesség van benne. Lehet, hogy férfi szeretne lenni a jövőben? Vagy miért van az, hogy egyre férfiasabb? Azóta van ez, amióta ezzel a Hannával van együtt. Mi a fene késztet valakit arra, hogy a ne úgy nézzen ki, illetve viselkedjen, ahogy pl. a saját neme? Ott van pl. Lady Szomjas, igaz, ő is a saját neméhez vonzódik, mégis megmaradt nőnek. Tényleg nem értem, hogy Kitty miért lett olyan, amilyen. Lehet, hogy már nem is 100%-osan lány.

ápr. 27. 19:36
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
máj. 1. 11:42
 22/26 anonim ***** válasza:
82%

Mielőtt bárki is elpocsékol 16 percet az életéből: egy szó sincs benne a párkapcsolatáról, nemhogy a privát életéről. Nyilván nem fog egy tizenpár éves lány a szexuális életéről a net nyilvánossága előtt beszámolni és sztorizgatni.

Engedd el kérdező.

máj. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Valamelyik videójában említette pedig hogy miért vált azzá, ami. Valami reakció videó volt az is. Esküszöm 2016 és 2021 között tök jó humora és stílusa volt. Rajta nőttem fel. Ő volt a kedvenc videósom. Most meg mióta az új szerelmével van, azóta teljesen megváltozott rossz irányba. Tuti, hogy nem ő akart megváltozni, hanem az emós szerelme tette őt ilyenné. Mert mikor még Eszterrel volt együtt, akkor olyan vicces videókat csinált, hogy szakadtam a röhögéstől. Tuti hogy Hanna változtatta meg őt ennyire, és nem Kitty akart megváltozni.
máj. 1. 15:06
 24/26 anonim ***** válasza:
87%
Ez egy trollkodás amugy.
máj. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Nem tartanám annak. Valóban kíváncsi vagyok arra, hogy Kitty hogy változtatott meg ennyire rossz irányba.
máj. 1. 19:58
 26/26 anonim válasza:
100%

Szerintem nem transz. Masculin és ennyi. Mivel vállalta, hogy leszbikus szerintem azt is elmondaná ha transz lenne. Az, hogy fiús, fiú ruhákat hord nem teszi férfivá.


Nem attól lett leszbikus, hogy bekapta és öklendezett. Gondolom akkor jött rá, hogy neki ez nem tetszik és inkább a lányok jönnek be neki, nem azért, mert öklendezett.

máj. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!