Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit keres Azerbajdzsán az...

Mit keres Azerbajdzsán az Eurovíziós Dalfesztiválon?

Figyelt kérdés
Nem rosszindulatból, csak érdekel. Van valakinek erről infója? Nincs kedvem most külön rákeresni....bocsi
2011. máj. 14. 22:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Az Európai Műsorsugárzók Uniója egy jelenleg 74 tévé- és rádióadót tömörítő szervezet. Az 55 tagú tömörülés tagjai között európai, észak-afrikai és távol-keleti országok találhatóak. Ezen országok / tagállamok versenye a dalfesztivál. Az "euro" szó tehát nem a földrajzi értelemben vett Európát jelenti - és a verseny történetében soha nem is jelentette.
2011. máj. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
26%
Én Törökországot és Izraelt sem értem mit keresnek itt? Meg régebben Marokkó is volt pedig egyáltalán nem európai. Ezt a versenyt nyugodtan át lehetne nevezni már mert már korántsem európai!
2011. máj. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
83%
Ti nem olvastok? 3x írtam le csak ebben a kérdésben, miért versenyeznek nem európai országok is. És ez mindig így volt, nem most változott meg.
2011. máj. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
28%
tehát.ha jolértem ez csak arra utal, hogy europai műsorok mennek egyes keleti és stb országokban?
2011. máj. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!